I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Lukáš Velík a Marek Pazdera v Rakovníku vítězně
Úvodní strana » Články » Lukáš Velík a Marek Pazdera v Rakovníku vítězně

Lukáš Velík a Marek Pazdera v Rakovníku vítězně

Na konci dubna se na turnaji Tennis Europe do 14 let kategorie 2 Wilson Cup v Rakovníku dařilo štvanickým hráčům. Lukáš Velík zvítězil ve dvouhře a Marek Pazdera ve čtyřhře.

Lukáš Velík, aktuálně 17. hráč žebříčku Tennis Europe do 14 let, postoupil do finále bez ztráty setu, kde po třísetové bitvě přehrál prvního nasazeného Španěla Giersiepena 6/2 6/7 6/3.

Marek Pazdera s Petrem Brunclíkem pak vyhráli celý turnaj, když v boji o titul porazili první nasazený nizozemský pár turnaje Forger- Rietkerk 6/4 6/7 10/2.

Gratulujeme k úspěchům!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

 • Družstvo mladšího žactva vybojovalo bronz

  Družstvo mladšího žactva vybojovalo bronz

  Na Mistrovství ČR družstev mladšího žactva 2019 ve Zlíně získal tým I.ČLTK Praha bronz.

 • Naši hráči úspěšní na Wimbledonu

  Karolína Muchová bojovala o postup do semifinále dvouhry dámské dvouhry. V juniorské soutěži Jonáš Forejtek získal titul ve čtyřhře a Martin Damm ml. postoupil ve dvouhře mezi nejlepší čtyři.

 • Letní Olympiáda dětí a mládeže 2019

  Na konci června se uskutečnil již 9. ročník Olympiády dětí a mládeže. Z hráčů připravujících se v našem klubu se akce zúčastnili Vojtěch Valeš, Lukáš Velík, Michal Vintera, Jan a Max Fröhlichovi, Nela Linhartová, Julie Jiráková, Eliška Forejtková, Katrin Pávková a Jolana Líbalová. Fotogalerie ke stažení zde Oficiální stránky ODM 2019 zde

Rychlý kontakt