I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Jonáš Forejtek vyhrál na prestižním turnaji Trofeo Bonfiglio

Jonáš Forejtek vyhrál na prestižním turnaji Trofeo Bonfiglio

Na konci května získal Jonáš Forejtek titul na juniorském turnaji ITF GA Trofeo Bonfiglio v Miláně, jehož vítězi se v minulosti stali například Ivan Lendl, Yevgeny Kafelnikov, Jim Courier nebo členové našeho klubu Jan Kodeš a Vlasta Vopičková!

Ve finále přehrál čtvrtý nasazený Jonáš Forejtek Argentince Tiranteho 6/3 6/4! O dva roky mladší Martin Damm ml. postoupil do semifinále!

Výsledky našich hráčů

• Přihlášky na Halový přebor Prahy žen

Vážení sportovní přátelé, Vzhledem k brzkému termínu Přeboru Prahy žen v hale (9. – 11. 11. 19) nebude možno se přihlašovat přes Informační systém ČTS. Proto je možno se přihlašovat již nyní přes pana Ladislava Kleina Mail: ladislav.klein@cztenis.cz Telefon: 601 02 60 53

• Zpoždění při stavbě hal 2019

Vážení členové, z důvodu nepříznivého počasí se bohužel protahuje výstavba hal v našem areálu a začátek zimní sezony některých hal se tak bohužel posouvá. Zpoždění nabírá především závěrečná stavba přetlakové trojhaly na kurtech 2,3,4. Původní termín otevření byl 14.10. a již nyní je jasné, že to bude minimálně o pár dní později. Do již fungujících hal se tak musí skloubit požadavky na hraní jak závodních, tak rekreačních hráčů a ne vždy je možné vyhovět všem. Omlouvám se za tyto nepříjemnosti a předem děkujeme za pochopení a toleranci při případných přesunech hodin či menší nabídce volných kurtů. S pozdravem Management klubu

• Amélie Šmejkalová ve finále Tennis Europe Junior Masters do 14 let

Amélie Šmejkalová došla do finále turnaje Tennis Europe Junior Masters do 14 let v italském Reggio Calabria.