I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Turnaj Prague Open 2019
Úvodní strana » Články » Turnaj Prague Open 2019

Turnaj Prague Open 2019


Advantage Cars Prague Open 2019
by MONETA Money Bank

 

Srdečně vás zveme na další ročník tradičního tenisového turnaje Advantage Cars Prague Open 2019 by MONETA Money Bank, který se koná ve dnech 22. – 28. července 2019 v areálu klubu I. ČLTK Praha na Štvanici. K vidění bude tradičně špičkový tenis. Můžete se těšit na kombinovaný turnaj mužů (ATP Challenger s dotací 43 tisíc EUR) a žen (ITF s dotací 60 tisíc USD). Jako na dlani tak budete mít širší světovou špičku v obou kategoriích i talentované hráče a hráčky z Česka a Slovenska. Vstup je tradičně zdarma.

Více informací naleznete na turnajovém webu zde

Výsledky našich hráčů

  • Soustředění na M ČR staršího žactva

    V termínu 26. - 29. srpna se koná soustředění před M ČR družstev 2019.

  • Lucie Hradecká vyhrála čtyřhru v Cincinnati

    Česko-slovinský pár Lucie Hradecká a Andreja Klepac slaví titul ve čtyřhře na turnaji WTA v Cincinnati. Turnajové osmičky v semifinále porazily sestry Plíškovy 7/6(7) 7/5 a ve finále si potom poradily s párem Groenefeld - Schuurs 6/4 6/1. Pro Hradeckou je to první deblový titul letošní sezony.

  • Mistrovství ČR staršího žactva

    Chlapci bojovali o titul v Jablonci n. Nisou, Boris Durovič postoupil do semifinále dvouhry a Marek Pazdera postoupil do finále čtyřhry. Ve Frýdlantu se ve finále střetly dvě nejvýše nasazené hráčky, dvojka Šmejkalová si poradila s jedničkou Katrin Pávkovou.

Rychlý kontakt