telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Letní tenisové kempy 2020

Letní tenisové kempy 2020

Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tradiční tenisové kempy pro děti do 10 let.

• Eva Halfarová vítězně na "áčku" v Břeclavi

Eva Halfarová ovládla poslední "áčkový" turnaj starších žákyň v zimní části sezóny, který se konal 22.-26.3.2024 v TC BORS CLUBU v Břeclavi. Teprve třináctiletá talentovaná hráčka I.ČLTK Praha byla vzhledem ke svému věku mezi nenasazenými hráčkami, přesto zvítězila poměrně suverénním způsobem. Jediný set na turnaji ztratila ve čtvrtfinále s Vanessou Višňovskou. V semifinále udolala první nasazenou, Karolínu Šmídovou, 6:4 7:5 a ve finále čtvrtou nasazenou, Nelu Padrnosovou, 7:6 6:0. Evě k tomuto výsledku moc gratulujeme!

• Sofie Jiráková ve finále turnaje "A" v Březnici

Sofie Jiráková se probojovala až do finále turnaje kategorie “A” mladších žákyň, který se odehrál v klubu TC VITALITY Březnici 15.-19.3. První nasazená hráčka I.ČLTK Praha prošla do finále bez většího zaváhání. V závěrečném utkání již nestačila na Kristýnu Nikodymovou za Sparty. Přesto gratulujeme ke krásnému výsledku!

• Marek Šmejcký stříbrný na halovém Mistrovství ČR starších žáků

Marek Šmejcký získal stříbrnou medaili na halovém Mistrovství ČR starších žáků, které se odehrálo od 9. do 12. března v Prostějově. Mladý talentovaný hráč I.ČLTK Praha procházel turnajem ve velkém stylu, když do finále neztratil v žádném ze svých utkání více než 4 hry. Až ve finále zastavila Markovu suverénní jízdu turnajová jednička, Michal Rakouš. Domácí hráč zvítězil v kvalitním duelu o titul 6:4 6:3. Úspěšný turnaj pro naše barvy zvýraznil semifinálovou účastí Dima Pšeničný. Toho ve třísetové bitvě vyřadil taktéž pozdější vítěz, Rakouš. Oběma hráčům gratulujeme!