I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Klub » Výkonný výbor » Valná hromada 2014
Úvodní strana » Klub » Výkonný výbor » Valná hromada 2014

Valná hromada I. ČLTK Praha

Valná hromada klubu pro rok 2014 se konala na Štvanici dne 13.5.2014 s hlavním bodem programu – volbami do výboru I. ČLTK Praha. Po dlouhé době se tentokrát stala ihned po sečtení přítomných členů klubu a udělených plných mocích usnášeníschopnou. Celkový počet hlasujících i odevzdaných platných hlasovacích lístků byl 195, což představovalo nadpoloviční většinu všech členů klubu s právem hlasovat.

Do výkonného výboru klubu byli v tajném hlasování zvoleni tito kandidáti (v abecedním pořadí): Jan Hernych, ing. Pavel Huťka, ing. Jaroslav Jandus, prof. Václav Klaus, JUDr. Zdeněk Krampera, ing. Petr Kuchár, ing. Dušan Palcr, Vladislav Šavrda a ing. Petr Šimůnek.

Dále Valná hromada hlasováním aklamací schválila změnu stanov tak, jak byla předložena výkonným výborem a vzala na vědomí zprávu prezidenta klubu prof. Václava Klause o činnosti klubu v roce 2013 (v plném znění samostatně) a zprávu ing. Petra Šimůnka o hospodářských výsledcích v roce 2013 a o výborem schváleném rozpočtu pro rok 2014.

V souladu se stanovami klubu se ihned po Valné hromadě sešel nově zvolený výbor I. ČLTK Praha a jednohlasně zvolil na další tříleté období prof. Václava Klause jako prezidenta klubu.

 

Výsledky našich hráčů

  • Soustředění na M ČR staršího žactva

    V termínu 26. - 29. srpna se koná soustředění před M ČR družstev 2019.

  • Lucie Hradecká vyhrála čtyřhru v Cincinnati

    Česko-slovinský pár Lucie Hradecká a Andreja Klepac slaví titul ve čtyřhře na turnaji WTA v Cincinnati. Turnajové osmičky v semifinále porazily sestry Plíškovy 7/6(7) 7/5 a ve finále si potom poradily s párem Groenefeld - Schuurs 6/4 6/1. Pro Hradeckou je to první deblový titul letošní sezony.

  • Mistrovství ČR staršího žactva

    Chlapci bojovali o titul v Jablonci n. Nisou, Boris Durovič postoupil do semifinále dvouhry a Marek Pazdera postoupil do finále čtyřhry. Ve Frýdlantu se ve finále střetly dvě nejvýše nasazené hráčky, dvojka Šmejkalová si poradila s jedničkou Katrin Pávkovou.

Rychlý kontakt