I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Klub » Klubové turnaje a akce » Hospodský Kvíz 28.6.2023
Úvodní strana » Klub » Klubové turnaje a akce » Hospodský Kvíz 28.6.2023

Hospodský Kvíz 28.6.2023

pozvánka.png


Jedná se velmi oblíbenou náplň večerních společenských setkání, kdy se týmy hráčů utkávají ve vědomostním kvízu složeném z celkem 55 otázek různorodých témat.
Kvíz je rozdělen na 5 kol s deseti otázkami a vždy jednou bonusovou tipovací na závěr. Po každém kole je vyhlašováno průběžné pořadí.
 

Tým může být složen z 2 – 6 hráčů. Je primárně určen pro členy I.ČLTK Praha, ale do týmu je možné přivést i hosty z řad nečlenů. Přijít můžete už s předem domluveným týmem, nebo i samostatně a nějaké týmy se jistě budou skládat až na místě.
 

Vítězný tým získá odměnu ve formě 100% slevy na útratu během celého večera.
Tým na druhém místě slevu 50%, bronzové pozici pak bude náležet sleva 25%.
 

Budeme se těšit, že se zde potkáme s velkým počtem štvanických členů a tenistů, užijeme si společné posezení a zdravé soupeření tentokrát mimo tenisové kurty.

 

 

 

 

Výsledky našich hráčů

  • Turnaj mužů a žen Prague Open v termínu 5. - 12. května 2024

    Vážení příznivci tenisu, tímto potvrzujeme konání kombinovaného turnaje mužů a žen na pražské Štvanici v termínu 5. - 12. května 2024. Více informací naleznete na www.pragueopen.org

  • Jubilejní 30. Masters v babytenise na Štvanici

    Na konci března 2024 pořádala Tenisová škola Markéty Vondroušové již 30. Masters v babytenise. Na závěrečném turnaji se představili z domácích hráčů hned 3 chlapci a 9 dívek.

  • Eva Halfarová vítězně na "áčku" v Břeclavi

    Eva Halfarová ovládla poslední "áčkový" turnaj starších žákyň v zimní části sezóny, který se konal 22.-26.3.2024 v TC BORS CLUBU v Břeclavi. Teprve třináctiletá talentovaná hráčka I.ČLTK Praha byla vzhledem ke svému věku mezi nenasazenými hráčkami, přesto zvítězila poměrně suverénním způsobem. Jediný set na turnaji ztratila ve čtvrtfinále s Vanessou Višňovskou. V semifinále udolala první nasazenou, Karolínu Šmídovou, 6:4 7:5 a ve finále čtvrtou nasazenou, Nelu Padrnosovou, 7:6 6:0. Evě k tomuto výsledku moc gratulujeme!

Rychlý kontakt