I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Klub » Klubové turnaje a akce » Hospodský Kvíz 28.6.2023
Úvodní strana » Klub » Klubové turnaje a akce » Hospodský Kvíz 28.6.2023

Hospodský Kvíz 28.6.2023

pozvánka.png


Jedná se velmi oblíbenou náplň večerních společenských setkání, kdy se týmy hráčů utkávají ve vědomostním kvízu složeném z celkem 55 otázek různorodých témat.
Kvíz je rozdělen na 5 kol s deseti otázkami a vždy jednou bonusovou tipovací na závěr. Po každém kole je vyhlašováno průběžné pořadí.
 

Tým může být složen z 2 – 6 hráčů. Je primárně určen pro členy I.ČLTK Praha, ale do týmu je možné přivést i hosty z řad nečlenů. Přijít můžete už s předem domluveným týmem, nebo i samostatně a nějaké týmy se jistě budou skládat až na místě.
 

Vítězný tým získá odměnu ve formě 100% slevy na útratu během celého večera.
Tým na druhém místě slevu 50%, bronzové pozici pak bude náležet sleva 25%.
 

Budeme se těšit, že se zde potkáme s velkým počtem štvanických členů a tenistů, užijeme si společné posezení a zdravé soupeření tentokrát mimo tenisové kurty.

 

 

 

 

Výsledky našich hráčů

  • Oslavy 130 let klubu 22.7.2023 - fotogalerie

    Vážení členové, v sobotu 22.7.2023 proběhly v tenisovém areálu na Štvanici oslavy 130 založení našeho klubu I.ČLTK Praha. Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili odpoledního turnaje čtyřher i všem hostům, kteří přišli na následný slavnostní večer. Pod odkazem níže naleznete fotogalerii z celého dne oslav. Fotogalerie zde

  • Karolína Muchová ve finále Roland Garros 2023

    Hráčka I.ČLTK Praha Karolína Muchová si na pařížské antuce zahrála premiérové grandslamové finále. V souboji o titul nestačila na světovou jedničku Igu Šwiatekovou z Polska, které po téměř třech hodinách podlehla 2:6, 7:5 a 4:6.

Rychlý kontakt