I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Výsledky našich hráčů

  • Babolat NON Profi Cup 2022

    Vážení členové klubu, tenisová sezona je v plném proudu, a tak Vás i letos zveme k účasti v soutěži neprofesionálních hráčů v dvouhrách s názvem BABOLAT Non Profi Cup 2022. V průběhu letních měsíců máte možnost utkat se s ostatními členy štvanického klubu, porovnat své výkony a zabojovat o hlavní výhru v této soutěži, kterou je raketa Babolat EVO DRIVE. Titulární partner firma Babolat pak do soutěže věnovala i neméně hezkou cenu pro druhého hráče – tenisový bag Babolat RH X12 PURE DRIVE. Hráč na třetím místě pak ještě obdrží dvě plechovky míčů Babolat. Rozdělení do skupin či do pavouka bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených hráčů či hráček. Detailnější informace naleznete zde. Přihlásit se můžete na recepci nebo na e-mailu sustr@cltk.cz nejpozději však do 29.5.2022 Následující den pak bude zveřejněn celkový počet přihlášených, určí se systém turnaje, tabulky budou vyvěšeny na nástěnce a soutěž bude zahájena. S pozdravem a přáním hezkého léta plného tenisu Martin Šustr + manage

  • MONETA Tenisová extraliga 2021

    V polovině prosince 2021 byl sehrán další ročník tenisové extraligy, ve kterém se I.ČLTK Praha umístil na děleném třetím místě.

  • Markéta Vondroušová má stříbrnou olympijskou medaili z Tokia 2020

    Gratulujeme Markétě Vondroušové k zisku stříbrné medaile na Hrách XXXII. olympiády v Tokiu 2020! Tisková konference po jejím příletu se uskuteční v pondělí 2. srpna 2021 v 17:00 hodin v I.ČLTK Praha.

Rychlý kontakt