I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články
Úvodní strana » Články
 • I.ČLTK Prague Open 2020 by Moneta Money Bank - turnajový bulletin

  V I.ČLTK Praha se v termínu 15. - 22. srpna 2020 koná jubilejní 20. ročník mezinárodního turnaje mužů. Prohlédněte si turnajový bulletin v odkazu. Turnajový bulletin Prague Open 2020.pdf

 • I.ČLTK Prague Open 2020 by Moneta Money Bank - důležité informace pro členy klubu

  Vážení členové klubu, ATP a Český tenisový svaz nás požádali o uspořádání prvního Challengeru po pětiměsíční koronavirové pauze, a to v termínu od soboty 15. do soboty 22. srpna (finále dvouhry i čtyřhry).

 • Kalendář akcí - srpen 2020

  Kalendář akcí - srpen 2020.pdf

 • Svijany Open 2020: Vítězkou mezi ženami je Darja Viďmanová, Jonáš Forejtek skončil ve finále

  Vítězkou turnaje žen O trofej solidarity a naděje ČTS by MONETA – Svijany Open 2020 v Liberci se stala Darja Viďmanova z I.ČLTK Praha, která ve finále porazila Veroniku Vlkovskou 2/6 6/3 6/0.

 • Tipsport Elite Trophy opět na Štvanici: Růžový tým poprvé zvítězil

  Napotřetí to růžovému týmu na Tipsport Elite Trophy vyšlo. Po úvodních dvou nezdarech se ve druhé polovině července dočkal už v neděli, když sedmý bod nad černým týmem ve čtyřhře přidala dvojice Barbora Strýcová, Linda Fruhvirtová. Kapitánka Strýcová k výhře přispěla hned třemi body. Představily se také hráčky I.ČLTK Praha Markéta Vondroušová, Karolína Muchová, Tereza Martincová a Nikola Bartůňková.

 • Trofej solidarity a naděje ČTS by Moneta

  V neděli 19. července vyvrcholil druhý díl Trofeje solidarity a naděje 2020 by Moneta. Nejprve šly do akce ženy – Barbora Krejčíková splnila roli favorita, když porazila ve dvou setech štvanickou hráčku sedmnáctiletou Darju Viďmanovou a slaví zisk singlového titulu. Poté přišlo na řadu mužské finále, ve kterém hráč I.ČLTK Praha Jonáš Forejtek přehrál po boji o rok mladšího Jiřího Lehečku a slaví již druhý singlový titul za poslední měsíc.

 • Mistrovství ČR družstev mladšího žactva

  V polovině července se tradičně ve Zlíně konalo Mistrovství České republiky družstev mladšího žactva. Tým I.ČLTK Praha vybojoval bronz, když v utkání o třetí místo přehrál Přerov 7:2.

 • Tipsport Elite Trophy ovládl černý tým

  V druhé polovině června nastoupily na pražské Štvanici proti sobě v hvězdném charitativním turnaji špičkové české tenistky.

 • LiveScore Cup na Štvanici ovládla Karolína Plíšková

  Favorizovaná Karolína Plíšková (3. WTA) vyhrála exhibiční turnaj LiveScore Cup2020, který se v I.ČLTK Praha konal 13.-15. června 2020.

 • Akce ČTS v plném proudu

  Po několikaměsíční odmlce se čeští hráči a hráčky představili na turnaji O pohár prezidenta ČTS a v týmové soutěži Barvy pro budoucnost.

Výsledky našich hráčů

Rychlý kontakt