I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články
Úvodní strana » Články
 • TENISOVÁ ŠKOLA: Tréninky od 19.10.2020

  V souvislosti s aktuálním nařízením Vlády ČR budou tréninky tenisové školy v termínu 19. - 23. října 2020 přesunuty na zadní venkovní kurty areálu (kurty 13-16).

 • AKTUÁLNĚ: Omezení sportovní činnosti I.ČLTK Praha

  Od půlnoci 9. října 2020 se na základě usnesení Vlády ČR zakazuje provoz a používání vnitřních sportovišť a vnitřních prostor areálu.

 • Jan Šátral došel do finále v Pardubicích

  Jan Šátral (ATP 370) došel do finále mezinárodního turnaje ITF dotovaného částkou 25.000 dolarů v Par­dubicích.

 • Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva

  Ve druhé polovině srpna se dařilo štvanickým hráčkám na turnajích mladších žákyň konaných v TK Neridé a SK Tenis Tišnov.

 • ! ZRUŠENO ! Kondiční soustředění Nymburk

  V termínu 24. - 31. října 2020 se nebude konat kondiční soustředění v Nymburku.

 • ŽIVĚ: I.ČLTK Prague Open 2020 by Moneta Money Bank

  V I.ČLTK Praha se v termínu 15. - 22. srpna 2020 koná jubilejní 20. ročník mezinárodního turnaje mužů. Sledujte aktuální informace na www.pragueopen.org. Prohlédněte si také turnajový bulletin v odkazu. Turnajový bulletin Prague Open 2020.pdf

 • Svijany Open 2020: Vítězkou mezi ženami je Darja Viďmanová, Jonáš Forejtek skončil ve finále

  Vítězkou turnaje žen O trofej solidarity a naděje ČTS by MONETA – Svijany Open 2020 v Liberci se stala Darja Viďmanova z I.ČLTK Praha, která ve finále porazila Veroniku Vlkovskou 2/6 6/3 6/0.

 • Tipsport Elite Trophy opět na Štvanici: Růžový tým poprvé zvítězil

  Napotřetí to růžovému týmu na Tipsport Elite Trophy vyšlo. Po úvodních dvou nezdarech se ve druhé polovině července dočkal už v neděli, když sedmý bod nad černým týmem ve čtyřhře přidala dvojice Barbora Strýcová, Linda Fruhvirtová. Kapitánka Strýcová k výhře přispěla hned třemi body. Představily se také hráčky I.ČLTK Praha Markéta Vondroušová, Karolína Muchová, Tereza Martincová a Nikola Bartůňková.

 • Trofej solidarity a naděje ČTS by Moneta

  V neděli 19. července vyvrcholil druhý díl Trofeje solidarity a naděje 2020 by Moneta. Nejprve šly do akce ženy – Barbora Krejčíková splnila roli favorita, když porazila ve dvou setech štvanickou hráčku sedmnáctiletou Darju Viďmanovou a slaví zisk singlového titulu. Poté přišlo na řadu mužské finále, ve kterém hráč I.ČLTK Praha Jonáš Forejtek přehrál po boji o rok mladšího Jiřího Lehečku a slaví již druhý singlový titul za poslední měsíc.

 • Mistrovství ČR družstev mladšího žactva

  V polovině července se tradičně ve Zlíně konalo Mistrovství České republiky družstev mladšího žactva. Tým I.ČLTK Praha vybojoval bronz, když v utkání o třetí místo přehrál Přerov 7:2.

Výsledky našich hráčů

Rychlý kontakt