I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články
Úvodní strana » Články
 • Wollner a Jiráková vítězně

  Hráči I.ČLTK Praha, Filip Wollner a Sofie Jiráková, se stali vítězi turnajů mladších žáků a žákyň nejvyšší kategorie "A", které se odehrály v týdnu od 3. do 7. června.

 • Štvanické finále na turnaji "A" mladších žákyň

  Dvě štvanické hráčky, Kateřina Kubíková a Sofie Jiráková, se probojovaly do finále "áčka" mladších žákyň v Hradci Králové. Ve finálovém duelu byla nakonec šťastnější Kubíková, která porazila svou spoluhráčku z týmu 6:1 2:6 6:2. Jiráková si spravila chuť ve čtyřhře, kterou ovládla spolu s Kristýnou Nikodymovou.

 • Kubíková ovládla sérii Czech - Polish Friendship Tour

  Série česko-polských turnajů Czech - Polish Friendship Tour 2024, které se zúčastnilo celkově 75 hráček z obou zemí, vyvrcholila finálový turnajem v Ostravě. Kateřina Kubíková ovládla část turnaje děvčat a stala se celkovou vítězkou celé série. V turnaji téměř nezaváhala. Jedinou třísetovou bitvu svedla se svou deblovou partnerkou Denisou Dudlovou, která v konečném pořadí celé série skončila na fantastickém druhém místě. Bronzovou příčku zaujala Beata Marešová.

 • Turnaj mužů a žen Prague Open 2024 v termínu 5. - 12. května

  Vážení příznivci tenisu, tímto potvrzujeme konání kombinovaného turnaje mužů a žen na pražské Štvanici v termínu 5. - 12. května 2024. Více informací naleznete na www.pragueopen.org

 • Jubilejní 30. Masters v babytenise na Štvanici

  Na konci března 2024 pořádala Tenisová škola Markéty Vondroušové již 30. Masters v babytenise. Na závěrečném turnaji se představili z domácích hráčů hned 3 chlapci a 9 dívek.

 • Eva Halfarová vítězně na "áčku" v Břeclavi

  Eva Halfarová ovládla poslední "áčkový" turnaj starších žákyň v zimní části sezóny, který se konal 22.-26.3.2024 v TC BORS CLUBU v Břeclavi. Teprve třináctiletá talentovaná hráčka I.ČLTK Praha byla vzhledem ke svému věku mezi nenasazenými hráčkami, přesto zvítězila poměrně suverénním způsobem. Jediný set na turnaji ztratila ve čtvrtfinále s Vanessou Višňovskou. V semifinále udolala první nasazenou, Karolínu Šmídovou, 6:4 7:5 a ve finále čtvrtou nasazenou, Nelu Padrnosovou, 7:6 6:0. Evě k tomuto výsledku moc gratulujeme!

 • Sofie Jiráková ve finále turnaje "A" v Březnici

  Sofie Jiráková se probojovala až do finále turnaje kategorie “A” mladších žákyň, který se odehrál v klubu TC VITALITY Březnici 15.-19.3. První nasazená hráčka I.ČLTK Praha prošla do finále bez většího zaváhání. V závěrečném utkání již nestačila na Kristýnu Nikodymovou za Sparty. Přesto gratulujeme ke krásnému výsledku!

 • Marek Šmejcký stříbrný na halovém Mistrovství ČR starších žáků

  Marek Šmejcký získal stříbrnou medaili na halovém Mistrovství ČR starších žáků, které se odehrálo od 9. do 12. března v Prostějově. Mladý talentovaný hráč I.ČLTK Praha procházel turnajem ve velkém stylu, když do finále neztratil v žádném ze svých utkání více než 4 hry. Až ve finále zastavila Markovu suverénní jízdu turnajová jednička, Michal Rakouš. Domácí hráč zvítězil v kvalitním duelu o titul 6:4 6:3. Úspěšný turnaj pro naše barvy zvýraznil semifinálovou účastí Dima Pšeničný. Toho ve třísetové bitvě vyřadil taktéž pozdější vítěz, Rakouš. Oběma hráčům gratulujeme!

 • Kateřina Kubíková mistryní republiky ve čtyřhře

  Kateřina Kubíková získala po boku Beaty Marešové titul ve čtyřhře na Mistrovství ČR mladšího žactva. Ve finále zdolaly pár Nikodymová, Svoboda 6:2 7:5 Ve dvouhře postoupila Kateřina postoupila do čtvrtfinále. Další hráčka I.ČLTK Praha, Sofie Jiráková, postoupila do čtvrtfinále dvouhry a do semifinále čtyřhry.

Výsledky našich hráčů

Rychlý kontakt