I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články
Úvodní strana » Články
 • Tipsport Elite Trophy ovládl černý tým

  V druhé polovině června nastoupily na pražské Štvanici proti sobě v hvězdném charitativním turnaji špičkové české tenistky.

 • LiveScore Cup na Štvanici ovládla Karolína Plíšková

  Favorizovaná Karolína Plíšková (3. WTA) vyhrála exhibiční turnaj LiveScore Cup2020, který se v I.ČLTK Praha konal 13.-15. června 2020.

 • Akce ČTS v plném proudu

  Po několikaměsíční odmlce se čeští hráči a hráčky představili na turnaji O pohár prezidenta ČTS a v týmové soutěži Barvy pro budoucnost.

 • Úspěchy našich hráčů na Letních přeborech Prahy 2020

  Hráčům I.ČLTK Praha se dařilo na pražských přeborech ve všech věkových kategoriích!

 • Tenisový areál I.ČLTK Praha v plném režimu OTEVŘEN !

  V souvislosti s aktuálním usnesením Vlády ČR je areál I.ČLTK Praha od 25.5.2020 bez omezení otevřen! Otevřeny jsou venkovní kurty i pevná hala, povolena je dvouhra i čtyřhra. Pro rekreační hráče jsou otevřeny venkovní kurty 1,5,6,7,8 + případně pevná hala Závodní hráči včetně mládeže pak mohou využít kurtů 2,3,4,10-16 Otevřena je recepce Kompletně otevřeno je zázemí klubu - tedy šatny, sprchy atd. Otevřeno je fitness i wellness centrum vč. masáží a fyzioterapie Restaurace funguje dle aktuálního nařízení, tedy uvnitř s rouškou, s předepsanými rozestupy atd. nebo na venkovní terase

 • Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha

  Vážení členové klubu, dovolujeme si vás oslovit v situaci, kdy každý má jistě řadu starostí se svými blízkými i s organizací svého zaměstnání nebo podnikání. Ale vzhledem k tomu, že jsme mnohdy uvězněni ve svých domovech, jistě si najdete také trochu času na přečtení tohoto e-mailu.

 • Prague Open 2020 zrušen

  Vážení tenisoví příznivci, bohužel vám musíme oznámit, že z důvodu současné situace a na základě usnesení ATP a ITF je letošní ročník turnaje Prague Open na Štvanici je zrušen! Děkujeme za pochopení a podporu! Přejeme všem pevné zdraví! organizační výbor Prague Open 2020

 • Švojgr a Hažmuková úspěšní na turnajích Tennis Europe

  Hráčům I.ČLTK Praha se v první polovině března dařilo na mezinárodních turnajích Tennis Europe. Kryštof Švojgr bojoval o titul na prestižním turnaji U14 Tim Essonne a Viktorie Hažmuková zvítězila na turnaji U16 v Jablonci nad Nisou.

 • Začala druhá fáze rekonstrukce vestibulu

  Vážení členové klubu, návštěvníci štvanického areálu, dnešním dnem začala ve vestibulu druhá fáze rekonstrukce poškozené podlahy. Potrvá přibližně 2 týdny a souvisí bohužel s drobnými omezeními. Recepce je přesunuta do klubové místnosti a je vytvořen systém přístupových chodeb k šatnám, halám, fitness centru, restauraci atd. Vše je detailně vyznačeno a pokusíme se tak chod klubu ovlivnit co nejméně. Chtěli bychom Vám předem poděkovat za trpělivost a pochopení s mírně zhoršenými podmínkami fungování v klubu. Věříme, že nová podlaha místo současné již velmi poškozené pak bude dostatečnou odměnou. S pozdravem Management klubu

 • Nikola Bartůňková bojovala o titul

  Hráčka I.ČLTK Praha Nikola Bartůňková postoupila v rakouských Korutanech do finále juniorského turnaje ITF kategorie 3.

Výsledky našich hráčů

Rychlý kontakt