I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Akce ČTS v plném proudu
Úvodní strana » Články » Akce ČTS v plném proudu

Akce ČTS v plném proudu

Po několikaměsíční odmlce se čeští hráči a hráčky představili na turnaji O pohár prezidenta ČTS a v týmové soutěži Barvy pro budoucnost.

O pohár prezidenta ČTS
Hráčka I.ČLTK Praha Karolína Muchová (26. WTA) postoupila do finále turnaje O pohár prezidenta ČTS, konaného v pražské Stromovce 26.-28. května 2020. V boji o titul Karolína nestačila na nasazenou jedničku Petru Kvitovou (12. WTA) a v deštivém finále soupeřce podlehla 3/6 3/6. 

Foto: Martin Sidorják

Týmová soutěž ČTS Barvy pro budoucnost
V polovině června se rozjel projekt Barvy pro budoucnost ČTS by Moneta. Šestikolová týmová soutěž během úvodního dne nabídla na pražské Štvanici výhry Markéty Vondroušové nebo Karolíny Muchové v Modrém týmu. Další kolo bude sehráno v I.ČLTK Praha na začátku července.

Výsledky našich hráčů

  • Letní tenisové kempy pro děti 2021

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tenisové kempy pro děti, a to opět každý týden. Přihlášky možné od března 2021. Více informací dále v článku.

  • Australian Open 2021

    Premiérová účast Karolíny Muchové v grandslamovém semifinále, Markéta Vondroušová zaznamenala senzační start do letošní sezóny.

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

Rychlý kontakt