I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Darja Viďmanova vítězně
Úvodní strana » Články » Darja Viďmanova vítězně

Darja Viďmanova vítězně

Na juniorském turnaji ITF kategorie 2 vybojovala Darja Viďmanova titul ve dvouhře. Jiří Barnat pak zvítězil ve čtyřhře.

Hráčka I.ČLTK Praha Darja Viďmanova ve finále přehrála čtvrtou nasazenou Francouzku Drogue 6/4 4/6 7/6(4). Jiří Barnat ve finále čtyřhry chlapců zvítězil společně se Slovákem Feketem nad rakouským párem Andrejic – Misolic 6/4 6/2.

Vidmanova.png

Výsledky našich hráčů

  • Štvanické finále na turnaji "A" mladších žákyň

    Dvě štvanické hráčky, Kateřina Kubíková a Sofie Jiráková, se probojovaly do finále "áčka" mladších žákyň v Hradci Králové. Ve finálovém duelu byla nakonec šťastnější Kubíková, která porazila svou spoluhráčku z týmu 6:1 2:6 6:2. Jiráková si spravila chuť ve čtyřhře, kterou ovládla spolu s Kristýnou Nikodymovou.

  • Kubíková ovládla sérii Czech - Polish Friendship Tour

    Série česko-polských turnajů Czech - Polish Friendship Tour 2024, které se zúčastnilo celkově 75 hráček z obou zemí, vyvrcholila finálový turnajem v Ostravě. Kateřina Kubíková ovládla část turnaje děvčat a stala se celkovou vítězkou celé série. V turnaji téměř nezaváhala. Jedinou třísetovou bitvu svedla se svou deblovou partnerkou Denisou Dudlovou, která v konečném pořadí celé série skončila na fantastickém druhém místě. Bronzovou příčku zaujala Beata Marešová.

Rychlý kontakt