I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Eliška Forejtková vyhrála Halové mistrovství ČR
Úvodní strana » Články » Eliška Forejtková vyhrála Halové mistrovství ČR

Eliška Forejtková vyhrála Halové mistrovství ČR

Eliška Forejtková získala na začátku února titul na Halovém mistrovství České republiky mladších žákyň.

Eliška vyhrála soutěž dvouhry bez ztráty setu jako druhá nasazená hráčka turnaje, když si ve finále poradila s Alenou Kovačkovou 7/6(2) 6/0. Ve čtyřhře pak postoupila s Monikou Jirouškovou mezi nejlepší čtyři páry turnaje.

forejtkova.jpg

Gratulujeme k zisku titulu!

Kompletní výsledky naleznete zde 

Výsledky našich hráčů

  • Jiří Barnat úspěšně

    Hráč I.ČLTK Praha Jiří Barnat na turnaji "A" série Optim Tour 2020 v T.K. Milten postoupil do finále dvouhry a zvítězil ve čtyřhře.

  • Letní tenisové kempy 2020

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tradiční tenisové kempy pro děti do 10 let.

  • Rekonstrukce podlahy ve vestibulu

    Vážení členové klubu, návštěvníci štvanického areálu, dnešním dnem začala ve vestibulu rekonstrukce poškozené podlahy. Potrvá přibližně 3 týdny a bude rozdělena na dvě fáze. V té první bude zakrytá část vestibulu, kde bývalo sezení a televize a zároveň kout s automatem na kávu. Kromě zhoršeného komfortu by tato fáze neměla komplikovat fungování ve vestibulu a všechna místa v areálu zůstanou přístupná. (Automat na kávu naleznete u jídelních automatů v chodbě k pevné hale.) Ve druhé fázi pak uzavřeme vestibul kompletně, recepce bude přesunuta do klubové místnosti a bude vytvořen systém přístupových chodeb k šatnám, halám, fitness centru atd. Vše bude detailně vyznačeno a pokusíme se tak chod klubu ovlivnit co nejméně. Chtěli bychom Vám předem poděkovat za trpělivost a pochopení s mírně zhoršenými podmínkami fungování v klubu. Věříme, že nová podlaha místo současné již velmi poškozené pak bude dostatečnou odměnou. S pozdravem Management klubu

Rychlý kontakt