I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Jiráková a Kubíková medailistkami na MČR mladších žákyň
Úvodní strana » Články » Jiráková a Kubíková medailistkami na MČR mladších žákyň

Jiráková a Kubíková medailistkami na MČR mladších žákyň

Sofie Jiráková získala bronzovou medaili ve dvouhře na Mistrovství ČR mladších žákyň v Mostě. Zlato ze čtyřhry si odváží Kateřina Kubíková.

Sofie Jiráková MČR Most 07_2024.jpgSofie Jiráková nastupovala do turnaje jako nasazená hráčka číslo čtyři, Kateřina Kubíková jako číslo pět. Los svedl obě naše hráčky do stejné čtvrtiny pavouka, což znamenalo meziklubové čtvrtfinále. V něm byla úspěšnější Jiráková, která po vítězství 6:2 6:2 postoupila do semifinále. V něm nestačila na druhou nasazenou Kristýnu Nikodymovou, které podlehla 6:2 7:5. Mistryní republiky pro rok 2024 se stala Nikol Suchánková.

Kateřina Kubíková si vše vynahradila ve čtyřhře. Se spoluhráčkou Beatou Marešovou ze Sparty potvrdily roli favoritek a druhého nasazeného páru a získaly zlaté medaile. Turnajem prošly bez ztráty setu, když ve finále porazily Sofii Jirákovou s Kristýnou Nikodymovou 6:2 7:6. Jiráková přidala k bronzu z dvouhry také stříbro ze čtyřhry.

Oběma hráčkám našeho klubu gratulujeme! 

Výsledky našich hráčů

Rychlý kontakt