I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Jonáš Forejtek vyhrál US Open
Úvodní strana » Články » Jonáš Forejtek vyhrál US Open

Jonáš Forejtek vyhrál US Open

Jonáš Forejtek získal titul ve dvouhře juniorky na posledním grandslamu sezony US Open 2019.

Čtvrtý nasazený hráč turnaje Jonáš Forejtek v boji o titul přehrál Američana Navu 6/7(4) 6/0 6/2. Po letošních vítězstvích ve čtyřhře na Australian Open a Wimbledonu tak Jonáš slaví zisk třetího grandslamového titulu!

For.jpg

Gratulujeme k zisku titulu!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

  • Jiří Barnat úspěšně

    Hráč I.ČLTK Praha Jiří Barnat na turnaji "A" série Optim Tour 2020 v T.K. Milten postoupil do finále dvouhry a zvítězil ve čtyřhře.

  • Letní tenisové kempy 2020

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tradiční tenisové kempy pro děti do 10 let.

  • Rekonstrukce podlahy ve vestibulu

    Vážení členové klubu, návštěvníci štvanického areálu, dnešním dnem začala ve vestibulu rekonstrukce poškozené podlahy. Potrvá přibližně 3 týdny a bude rozdělena na dvě fáze. V té první bude zakrytá část vestibulu, kde bývalo sezení a televize a zároveň kout s automatem na kávu. Kromě zhoršeného komfortu by tato fáze neměla komplikovat fungování ve vestibulu a všechna místa v areálu zůstanou přístupná. (Automat na kávu naleznete u jídelních automatů v chodbě k pevné hale.) Ve druhé fázi pak uzavřeme vestibul kompletně, recepce bude přesunuta do klubové místnosti a bude vytvořen systém přístupových chodeb k šatnám, halám, fitness centru atd. Vše bude detailně vyznačeno a pokusíme se tak chod klubu ovlivnit co nejméně. Chtěli bychom Vám předem poděkovat za trpělivost a pochopení s mírně zhoršenými podmínkami fungování v klubu. Věříme, že nová podlaha místo současné již velmi poškozené pak bude dostatečnou odměnou. S pozdravem Management klubu

Rychlý kontakt