Karel Toman finalistou áčka v Prostějově
Karel Toman se probojoval do finále dvouhry i čtyřhry na turnaji kategorie "A" starších žáků, který se uskutečnil od 11. do 15. dubna v Prostějově.
Karel Toman (2011), jako šestý nasazený, prošel bez větších problémů do semifinále, kde svedl tuhý souboj s prvním nasazeným, Jonášem Rouskem z Přerova. Karel zvítězil 6:3 5:7 6:3. Ve finále prvního áčkového turnaje letní sezóny - Memoriálu Petra Mariňáka - se utkal s Tadeášem Dorazilem z TJ Slovan Moravská Třebová. V další třísetové bitvě již Karel na svého soupeře nestačil a podlehl mu 3:6 6:1 4:6. Karel se po boku Gabriela Michny probojoval také do finále čtyřhry, kde podlehli páru Rafael Koc, Jan Drábek. Gratulujeme ke krásnému výsledku!
Výsledky našich hráčů
Dařilo se Tvrzské a Bukalové
Hráčky I.ČLTK Praha Amélie Tvrzská a Emily Bukalová prožily povedený turnajový týden. První jmenovaná vyhrála "áčko" dorostu, druhá se probojovala do semifinále turnaje TE U14 kategorie 1.
Žoldáková slaví premiérový titul mezi ženami
Denisa Žoldáková ovládla bez ztráty setu turnaj ITF W15 v Nizozemsku. Jedná se o její premiérový titul na ženském profesionálním okruhu.
Gengelův double, dařilo se také Sekerkové
Marek Gengel zvítězil na dvou turnajích ITF M15 v Egyptě, Veronika Sekerková se probojoval do finále turnaje ITF J300 v Chorvatsku.