I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Kateřina Kubíková mistryní republiky ve čtyřhře
Úvodní strana » Články » Kateřina Kubíková mistryní republiky ve čtyřhře

Kateřina Kubíková mistryní republiky ve čtyřhře

Kubikova, Maresova 02_2024.jpgKateřina Kubíková získala po boku Beaty Marešové titul ve čtyřhře na Mistrovství ČR mladšího žactva. Ve finále zdolaly pár Nikodymová, Svoboda 6:2 7:5

Ve dvouhře postoupila Kateřina postoupila do čtvrtfinále. Další hráčka I.ČLTK Praha, Sofie Jiráková, postoupila do čtvrtfinále dvouhry a do semifinále čtyřhry.

Výsledky našich hráčů

  • Turnaj mužů a žen Prague Open v termínu 5. - 12. května 2024

    Vážení příznivci tenisu, tímto potvrzujeme konání kombinovaného turnaje mužů a žen na pražské Štvanici v termínu 5. - 12. května 2024. Více informací naleznete na www.pragueopen.org

  • Jubilejní 30. Masters v babytenise na Štvanici

    Na konci března 2024 pořádala Tenisová škola Markéty Vondroušové již 30. Masters v babytenise. Na závěrečném turnaji se představili z domácích hráčů hned 3 chlapci a 9 dívek.

  • Eva Halfarová vítězně na "áčku" v Břeclavi

    Eva Halfarová ovládla poslední "áčkový" turnaj starších žákyň v zimní části sezóny, který se konal 22.-26.3.2024 v TC BORS CLUBU v Břeclavi. Teprve třináctiletá talentovaná hráčka I.ČLTK Praha byla vzhledem ke svému věku mezi nenasazenými hráčkami, přesto zvítězila poměrně suverénním způsobem. Jediný set na turnaji ztratila ve čtvrtfinále s Vanessou Višňovskou. V semifinále udolala první nasazenou, Karolínu Šmídovou, 6:4 7:5 a ve finále čtvrtou nasazenou, Nelu Padrnosovou, 7:6 6:0. Evě k tomuto výsledku moc gratulujeme!

Rychlý kontakt