I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » LiveScore Cup na Štvanici ovládla Karolína Plíšková
Úvodní strana » Články » LiveScore Cup na Štvanici ovládla Karolína Plíšková

LiveScore Cup na Štvanici ovládla Karolína Plíšková

Favorizovaná Karolína Plíšková (3. WTA) vyhrála exhibiční turnaj LiveScore Cup2020, který se v I.ČLTK Praha konal 13.-15. června 2020.

Ve finále si připsala třetí výhru v řadě, když porazila překvapivou finalistku, domácí hráčku Terezu Martincovou (133. WTA) 6/2 6/4. Tereza nastoupila do tunaje na poslední chvíli z důvodu zdravotních problémů Markéty Vondroušové.

Foto: Martin Sidorják

 

Výsledky našich hráčů

  • Letní tenisové kempy pro děti 2021

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tenisové kempy pro děti, a to opět každý týden. Přihlášky možné od března 2021. Více informací dále v článku.

  • Australian Open 2021

    Premiérová účast Karolíny Muchové v grandslamovém semifinále, Markéta Vondroušová zaznamenala senzační start do letošní sezóny.

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

Rychlý kontakt