I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Marek Šmejcký stříbrný na halovém Mistrovství ČR starších žáků
Úvodní strana » Články » Marek Šmejcký stříbrný na halovém Mistrovství ČR starších žáků

Marek Šmejcký stříbrný na halovém Mistrovství ČR starších žáků

Marek Šmejcký 03_2024.jpgMarek Šmejcký získal stříbrnou medaili na halovém Mistrovství ČR starších žáků, které se odehrálo od 9. do 12. března v Prostějově.

Mladý talentovaný hráč I.ČLTK Praha procházel turnajem ve velkém stylu, když do finále neztratil v žádném ze svých utkání více než 4 hry. Až ve finále zastavila Markovu suverénní jízdu turnajová jednička, Michal Rakouš. Domácí hráč zvítězil v kvalitním duelu o titul 6:4 6:3.

Úspěšný turnaj pro naše barvy zvýraznil semifinálovou účastí Dima Pšeničný. Toho ve třísetové bitvě vyřadil taktéž pozdější vítěz, Rakouš. Oběma hráčům gratulujeme! 

Výsledky našich hráčů

  • Turnaj mužů a žen Prague Open v termínu 5. - 12. května 2024

    Vážení příznivci tenisu, tímto potvrzujeme konání kombinovaného turnaje mužů a žen na pražské Štvanici v termínu 5. - 12. května 2024. Více informací naleznete na www.pragueopen.org

  • Jubilejní 30. Masters v babytenise na Štvanici

    Na konci března 2024 pořádala Tenisová škola Markéty Vondroušové již 30. Masters v babytenise. Na závěrečném turnaji se představili z domácích hráčů hned 3 chlapci a 9 dívek.

  • Eva Halfarová vítězně na "áčku" v Břeclavi

    Eva Halfarová ovládla poslední "áčkový" turnaj starších žákyň v zimní části sezóny, který se konal 22.-26.3.2024 v TC BORS CLUBU v Břeclavi. Teprve třináctiletá talentovaná hráčka I.ČLTK Praha byla vzhledem ke svému věku mezi nenasazenými hráčkami, přesto zvítězila poměrně suverénním způsobem. Jediný set na turnaji ztratila ve čtvrtfinále s Vanessou Višňovskou. V semifinále udolala první nasazenou, Karolínu Šmídovou, 6:4 7:5 a ve finále čtvrtou nasazenou, Nelu Padrnosovou, 7:6 6:0. Evě k tomuto výsledku moc gratulujeme!

Rychlý kontakt