I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Mistrovství ČR družstev mladšího žactva
Úvodní strana » Články » Mistrovství ČR družstev mladšího žactva

Mistrovství ČR družstev mladšího žactva

V polovině července se tradičně ve Zlíně konalo Mistrovství České republiky družstev mladšího žactva. Tým I.ČLTK Praha vybojoval bronz, když v utkání o třetí místo přehrál Přerov 7:2.

Družstvo I.ČLTK Praha reprezentovali hráči David Brückner, Jakub Šmejcký, Lukas Fojtů, Daniel Vaněk, Jan Šidlík, Tomáš Eversfield, Eliška Forejtková, Victoria Bervid, Julie Jiráková, Jana Svobodová a trenéři Magdaléna Zemanová a Lubomír Štych.

7cf65d45-5854-4cbd-bec3-04dbce108ed0.jpg

Gratulujeme k zisku bronzových medailí a děkujeme za reprezentaci klubu!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

  • Letní tenisové kempy pro děti 2021

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tenisové kempy pro děti, a to opět každý týden. Přihlášky možné od března 2021. Více informací dále v článku.

  • Australian Open 2021

    Premiérová účast Karolíny Muchové v grandslamovém semifinále, Markéta Vondroušová zaznamenala senzační start do letošní sezóny.

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

Rychlý kontakt