I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Mistrovství ČR družstev mladšího žactva
Úvodní strana » Články » Mistrovství ČR družstev mladšího žactva

Mistrovství ČR družstev mladšího žactva

V polovině července se tradičně ve Zlíně konalo Mistrovství České republiky družstev mladšího žactva. Tým I.ČLTK Praha vybojoval bronz, když v utkání o třetí místo přehrál Přerov 7:2.

Družstvo I.ČLTK Praha reprezentovali hráči David Brückner, Jakub Šmejcký, Lukas Fojtů, Daniel Vaněk, Jan Šidlík, Tomáš Eversfield, Eliška Forejtková, Victoria Bervid, Julie Jiráková, Jana Svobodová a trenéři Magdaléna Zemanová a Lubomír Štych.

7cf65d45-5854-4cbd-bec3-04dbce108ed0.jpg

Gratulujeme k zisku bronzových medailí a děkujeme za reprezentaci klubu!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

  • Turnaj mužů a žen Prague Open v termínu 5. - 12. května 2024

    Vážení příznivci tenisu, tímto potvrzujeme konání kombinovaného turnaje mužů a žen na pražské Štvanici v termínu 5. - 12. května 2024. Více informací naleznete na www.pragueopen.org

  • Jubilejní 30. Masters v babytenise na Štvanici

    Na konci března 2024 pořádala Tenisová škola Markéty Vondroušové již 30. Masters v babytenise. Na závěrečném turnaji se představili z domácích hráčů hned 3 chlapci a 9 dívek.

  • Eva Halfarová vítězně na "áčku" v Břeclavi

    Eva Halfarová ovládla poslední "áčkový" turnaj starších žákyň v zimní části sezóny, který se konal 22.-26.3.2024 v TC BORS CLUBU v Břeclavi. Teprve třináctiletá talentovaná hráčka I.ČLTK Praha byla vzhledem ke svému věku mezi nenasazenými hráčkami, přesto zvítězila poměrně suverénním způsobem. Jediný set na turnaji ztratila ve čtvrtfinále s Vanessou Višňovskou. V semifinále udolala první nasazenou, Karolínu Šmídovou, 6:4 7:5 a ve finále čtvrtou nasazenou, Nelu Padrnosovou, 7:6 6:0. Evě k tomuto výsledku moc gratulujeme!

Rychlý kontakt