I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Naši hráči na turnajích A staršího žactva vybojovali titul
Úvodní strana » Články » Naši hráči na turnajích A staršího žactva vybojovali titul

Naši hráči na turnajích A staršího žactva vybojovali titul

Vítězi úvodního halového turnaje „A“ v kategorii staršího žactva se stali Filip Hanzelín a Natálie Syrová. Filip ve finále v Příbrami porazil turnajovou jedničku a klubového spoluhráče Kryštofa Švojgra 7/6(6) 6/3, Natálie si ve finále v Rakovníku poradila s mladší ze sester Šalkových Natálií 6/3 6/1.

Gratulujeme k úspěchům!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

  • Lucie Hradecká bojovala v Linci o titul

    Olympijská medailistka Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou dokázaly úspěšně navázat na tři roky starou spolupráci a v rakouském Linci postoupily do finále.

  • Jonáš Forejtek porazil Marina Čiliče

    Devatenáctiletý Jonáš Forejtek překvapivě přehrál v 1. kole turnaje v Sofii při svém debutu na okruhu ATP osmého nasazeného Marina Čiliče z Chorvatska 6/3 6/2. Jonáš, který před turnajem uzavíral čtvrtou stovku, startoval v Bulharsku v hlavní soutěži na divokou kartu.

Rychlý kontakt