I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Naši muži na turnajích ITF úspěšně
Úvodní strana » Články » Naši muži na turnajích ITF úspěšně

Naši muži na turnajích ITF úspěšně

Na konci února se dařilo štvanickým hráčům na turnaji ITF Futures s dotací 15 000 dolarů. Jonáš Forejtek a Jan Šátral zvítězili, Robin Staněk bojoval o titul.

Titulem ve dvouhře skončila cesta turnajem v turecké Antalyi pro Jonáše Forejtka (ATP 477). Jonáš během pěti utkání neprohrál ani jeden set, ve čtvrtfinále vyřadil Izraelce Oliela, v semifinále Francouze Okalu a ve finále si poradil se Sanchezem Izquierdem ze Španělska 6/4 6/3.

jf.jpg

Jan Šátral (ATP 393) potvrdil na turnaji v německém Oberhachingu roli turnajové jedničky a slaví titul. Ve čtvrtfinále zdolal 7/6 ve třetím setu Švýcara Paula a v semifinále zvládl český duel proti Daliboru Svrčinovi (ATP 949) 6/2 6/4. Ve finále čekal Šátrala domácí Elmar Ejupovic, kterého štvanický hráč porazil 6/3 6/2.

Šátral.jpg

Bez ztráty setu prošel turnajem v egyptském Sharm el Sheikhu Robin Staněk (ATP 650). Ve finále štvanický tenista ale nestačil na turnajovou jedničku Španěla Vivera Gonzaleze, kterému po prohraném prvním setu 3/6 utkání vzdal. Spolu se Stijnem Pelem z Nizozemí ale slavil Robin titul ve čtyřhře.

stanek.jpg

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky našich hráčů

  • Tenisový areál I.ČLTK Praha uzavřen

    V souvislosti s aktuálním Usnesením Vlády ČR je I.ČLTK Praha od 16.3.2020 uzavřen!

  • Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha

    Vážení členové klubu, dovolujeme si vás oslovit v situaci, kdy každý má jistě řadu starostí se svými blízkými i s organizací svého zaměstnání nebo podnikání. Ale vzhledem k tomu, že jsme mnohdy uvězněni ve svých domovech, jistě si najdete také trochu času na přečtení tohoto e-mailu.

  • Prague Open 2020 zrušen

    Vážení tenisoví příznivci, bohužel vám musíme oznámit, že z důvodu současné situace a na základě usnesení ATP a ITF je letošní ročník turnaje Prague Open na Štvanici je zrušen! Děkujeme za pochopení a podporu! Přejeme všem pevné zdraví! organizační výbor Prague Open 2020

Rychlý kontakt