I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Naši muži na turnajích ITF úspěšně
Úvodní strana » Články » Naši muži na turnajích ITF úspěšně

Naši muži na turnajích ITF úspěšně

Na konci února se dařilo štvanickým hráčům na turnaji ITF Futures s dotací 15 000 dolarů. Jonáš Forejtek a Jan Šátral zvítězili, Robin Staněk bojoval o titul.

Titulem ve dvouhře skončila cesta turnajem v turecké Antalyi pro Jonáše Forejtka (ATP 477). Jonáš během pěti utkání neprohrál ani jeden set, ve čtvrtfinále vyřadil Izraelce Oliela, v semifinále Francouze Okalu a ve finále si poradil se Sanchezem Izquierdem ze Španělska 6/4 6/3.

jf.jpg

Jan Šátral (ATP 393) potvrdil na turnaji v německém Oberhachingu roli turnajové jedničky a slaví titul. Ve čtvrtfinále zdolal 7/6 ve třetím setu Švýcara Paula a v semifinále zvládl český duel proti Daliboru Svrčinovi (ATP 949) 6/2 6/4. Ve finále čekal Šátrala domácí Elmar Ejupovic, kterého štvanický hráč porazil 6/3 6/2.

Šátral.jpg

Bez ztráty setu prošel turnajem v egyptském Sharm el Sheikhu Robin Staněk (ATP 650). Ve finále štvanický tenista ale nestačil na turnajovou jedničku Španěla Vivera Gonzaleze, kterému po prohraném prvním setu 3/6 utkání vzdal. Spolu se Stijnem Pelem z Nizozemí ale slavil Robin titul ve čtyřhře.

stanek.jpg

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky našich hráčů

  • Zahájení provozu I.ČLTK Praha pravděpodobně od čtvrtka 3.12.

    Dle aktuálních informací je opětovné zahájení provozu klubu plánováno na čtvrtek 3.12.2020 Otevřeny by měly být kurty v halách a v omezeném režimu i fitness centrum a restaurace. Další přidružená nařízení týkající se provozu budeme ještě upřesňovat. Rezervace na termíny od 3.12. můžete provádět již nyní na telefonním čísle 604 230 721, od čtvrtka již bude fungovat i recepce a její běžná pevná linka 222 316 317.

  • Lucie Hradecká bojovala v Linci o titul

    Olympijská medailistka Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou dokázaly úspěšně navázat na tři roky starou spolupráci a v rakouském Linci postoupily do finále.

  • Jonáš Forejtek porazil Marina Čiliče

    Devatenáctiletý Jonáš Forejtek překvapivě přehrál v 1. kole turnaje v Sofii při svém debutu na okruhu ATP osmého nasazeného Marina Čiliče z Chorvatska 6/3 6/2. Jonáš, který před turnajem uzavíral čtvrtou stovku, startoval v Bulharsku v hlavní soutěži na divokou kartu.

Rychlý kontakt