I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Pazdera vyhrál turnaj TE v Banské Bystrici. Líbalová došla do finále.
Úvodní strana » Články » Pazdera vyhrál turnaj TE v Banské Bystrici. Líbalová došla do finále.

Pazdera vyhrál turnaj TE v Banské Bystrici. Líbalová došla do finále.

Marek Pazdera vyhrál mezinárodní turnaj Tennis Europe hráčů do 14 let ve Slovenské Banské Bystrici.

pazdera.jpg

V českém finále porazil Vojtěcha Valeše 6/3 6/2. V soutěži čtyřher pak oba finalistě získali společně titul. Do finále dvouhry dívek došla Jolana Líbalová, která ve finále nestačila na Slovenku Irinu Balus 1/6 3/6.

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky našich hráčů

  • Tenisový areál I.ČLTK Praha v plném režimu OTEVŘEN !

    V souvislosti s aktuálním usnesením Vlády ČR je areál I.ČLTK Praha od 25.5.2020 bez omezení otevřen! Otevřeny jsou venkovní kurty i pevná hala, povolena je dvouhra i čtyřhra. Pro rekreační hráče jsou otevřeny venkovní kurty 1,5,6,7,8 + případně pevná hala Závodní hráči včetně mládeže pak mohou využít kurtů 2,3,4,10-16 Otevřena je recepce Kompletně otevřeno je zázemí klubu - tedy šatny, sprchy atd. Otevřeno je fitness i wellness centrum vč. masáží a fyzioterapie Restaurace funguje dle aktuálního nařízení, tedy uvnitř s rouškou, s předepsanými rozestupy atd. nebo na venkovní terase Z hygienických důvodů platí poslední drobné omezení - dočasně zrušeno je půjčování ručníků či prostěradel (do sprch i do wellness centra), prosíme členy, aby si nosili své ručníky, děkujeme!

  • Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha

    Vážení členové klubu, dovolujeme si vás oslovit v situaci, kdy každý má jistě řadu starostí se svými blízkými i s organizací svého zaměstnání nebo podnikání. Ale vzhledem k tomu, že jsme mnohdy uvězněni ve svých domovech, jistě si najdete také trochu času na přečtení tohoto e-mailu.

  • Prague Open 2020 zrušen

    Vážení tenisoví příznivci, bohužel vám musíme oznámit, že z důvodu současné situace a na základě usnesení ATP a ITF je letošní ročník turnaje Prague Open na Štvanici je zrušen! Děkujeme za pochopení a podporu! Přejeme všem pevné zdraví! organizační výbor Prague Open 2020

Rychlý kontakt