I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Petr Šimůnek obhájil funkci viceprezidenta CTC
Úvodní strana » Články » Petr Šimůnek obhájil funkci viceprezidenta CTC

Petr Šimůnek obhájil funkci viceprezidenta CTC

V sobotu 7. listopadu 2020 proběhla již 24. valná hromada prestižní tenisové asociace stoletých klubů (Centenary Tennis Clubs), na které byl zvolen 11členný výkonný výbor na období 2021-2023.

Ten pak na svém prvním zasedání zvolil ze svého středu prezidenta, jímž se stal Jordi Cambra (Real Club de Tenis Barcelona 1899). Na postu viceprezidenta nadále zůstává Petr Šimůnek (I.ČLTK Praha), ekonomickou oblast bude zastupovat Eric Rogers (TC Genéve).

Na valné hromadě byly za nové členy přijaty tyto kluby: kanadský Ottawa Tennis & Lawn Bowling Club a francouzský Le Touquet. Celkem je aktuálně členy CTC 76 klubů ze 4 kontinentů.

Výsledky našich hráčů

  • Zahájení provozu I.ČLTK Praha pravděpodobně od čtvrtka 3.12.

    Dle aktuálních informací je opětovné zahájení provozu klubu plánováno na čtvrtek 3.12.2020 Otevřeny by měly být kurty v halách a v omezeném režimu i fitness centrum a restaurace. Další přidružená nařízení týkající se provozu budeme ještě upřesňovat. Rezervace na termíny od 3.12. můžete provádět již nyní na telefonním čísle 604 230 721, od čtvrtka již bude fungovat i recepce a její běžná pevná linka 222 316 317.

  • Lucie Hradecká bojovala v Linci o titul

    Olympijská medailistka Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou dokázaly úspěšně navázat na tři roky starou spolupráci a v rakouském Linci postoupily do finále.

  • Jonáš Forejtek porazil Marina Čiliče

    Devatenáctiletý Jonáš Forejtek překvapivě přehrál v 1. kole turnaje v Sofii při svém debutu na okruhu ATP osmého nasazeného Marina Čiliče z Chorvatska 6/3 6/2. Jonáš, který před turnajem uzavíral čtvrtou stovku, startoval v Bulharsku v hlavní soutěži na divokou kartu.

Rychlý kontakt