I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Petr Šimůnek obhájil funkci viceprezidenta CTC
Úvodní strana » Články » Petr Šimůnek obhájil funkci viceprezidenta CTC

Petr Šimůnek obhájil funkci viceprezidenta CTC

V sobotu 7. listopadu 2020 proběhla již 24. valná hromada prestižní tenisové asociace stoletých klubů (Centenary Tennis Clubs), na které byl zvolen 11členný výkonný výbor na období 2021-2023.

Ten pak na svém prvním zasedání zvolil ze svého středu prezidenta, jímž se stal Jordi Cambra (Real Club de Tenis Barcelona 1899). Na postu viceprezidenta nadále zůstává Petr Šimůnek (I.ČLTK Praha), ekonomickou oblast bude zastupovat Eric Rogers (TC Genéve).

Na valné hromadě byly za nové členy přijaty tyto kluby: kanadský Ottawa Tennis & Lawn Bowling Club a francouzský Le Touquet. Celkem je aktuálně členy CTC 76 klubů ze 4 kontinentů.

Výsledky našich hráčů

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

  • Lucie Hradecká bojovala v Linci o titul

    Olympijská medailistka Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou dokázaly úspěšně navázat na tři roky starou spolupráci a v rakouském Linci postoupily do finále.

  • Jonáš Forejtek porazil Marina Čiliče

    Devatenáctiletý Jonáš Forejtek překvapivě přehrál v 1. kole turnaje v Sofii při svém debutu na okruhu ATP osmého nasazeného Marina Čiliče z Chorvatska 6/3 6/2. Jonáš, který před turnajem uzavíral čtvrtou stovku, startoval v Bulharsku v hlavní soutěži na divokou kartu.

Rychlý kontakt