I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Svijany Open 2020: Vítězkou mezi ženami je Darja Viďmanová, Jonáš Forejtek skončil ve finále
Úvodní strana » Články » Svijany Open 2020: Vítězkou mezi ženami je Darja Viďmanová, Jonáš Forejtek skončil ve finále

Svijany Open 2020: Vítězkou mezi ženami je Darja Viďmanová, Jonáš Forejtek skončil ve finále

Vítězkou turnaje žen O trofej solidarity a naděje ČTS by MONETA – Svijany Open 2020 v Liberci se stala Darja Viďmanova z I.ČLTK Praha, která ve finále porazila Veroniku Vlkovskou 2/6 6/3 6/0.

Darja.jpg

Vítěz předešlých dvou turnajů Jonáš Forejtek na třetí titul v řadě nedosáhl, když v boji o titul podlehl Michaelu Vrbenskému 3/6 4/6.

Gratulujeme našim hráčům k úspěchům a děkujeme za vynikající reprezentaci klubu!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

  • Letní tenisové kempy pro děti 2021

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tenisové kempy pro děti, a to opět každý týden. Přihlášky možné od března 2021. Více informací dále v článku.

  • Australian Open 2021

    Premiérová účast Karolíny Muchové v grandslamovém semifinále, Markéta Vondroušová zaznamenala senzační start do letošní sezóny.

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

Rychlý kontakt