I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Švojgr a Hažmuková úspěšní na turnajích Tennis Europe
Úvodní strana » Články » Švojgr a Hažmuková úspěšní na turnajích Tennis Europe

Švojgr a Hažmuková úspěšní na turnajích Tennis Europe

Hráčům I.ČLTK Praha se v první polovině března dařilo na mezinárodních turnajích Tennis Europe. Kryštof Švojgr bojoval o titul na prestižním turnaji U14 Tim Essonne a Viktorie Hažmuková zvítězila na turnaji U16 v Jablonci nad Nisou.

Kryštof došel do finále mezinárodního turnaje Tennis Europe kategorie 1 ve francouzkém Sainte-GenevieVe-Des-Bois, kde nestačil  na domácího Thea Papamalamise 6/4 3/6 3/6. Z dalších štvanických hráčů se prosadili Filip Hanzelín a Vojtěch Valeš postupem do čtvrtfinále čtyřhry.

essonne.jpg

Viki si na 19. ročníku turnaje Tennis Europe kategorie 2 Realsport Open v českém finálovém derby poradila s o dva roky mladší Terezou Valentovou 3/6 6/2 6/1.

viki.jpg

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky našich hráčů

  • Štvanické finále na turnaji "A" mladších žákyň

    Dvě štvanické hráčky, Kateřina Kubíková a Sofie Jiráková, se probojovaly do finále "áčka" mladších žákyň v Hradci Králové. Ve finálovém duelu byla nakonec šťastnější Kubíková, která porazila svou spoluhráčku z týmu 6:1 2:6 6:2. Jiráková si spravila chuť ve čtyřhře, kterou ovládla spolu s Kristýnou Nikodymovou.

  • Kubíková ovládla sérii Czech - Polish Friendship Tour

    Série česko-polských turnajů Czech - Polish Friendship Tour 2024, které se zúčastnilo celkově 75 hráček z obou zemí, vyvrcholila finálový turnajem v Ostravě. Kateřina Kubíková ovládla část turnaje děvčat a stala se celkovou vítězkou celé série. V turnaji téměř nezaváhala. Jedinou třísetovou bitvu svedla se svou deblovou partnerkou Denisou Dudlovou, která v konečném pořadí celé série skončila na fantastickém druhém místě. Bronzovou příčku zaujala Beata Marešová.

Rychlý kontakt