I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Švojgr a Hažmuková úspěšní na turnajích Tennis Europe
Úvodní strana » Články » Švojgr a Hažmuková úspěšní na turnajích Tennis Europe

Švojgr a Hažmuková úspěšní na turnajích Tennis Europe

Hráčům I.ČLTK Praha se v první polovině března dařilo na mezinárodních turnajích Tennis Europe. Kryštof Švojgr bojoval o titul na prestižním turnaji U14 Tim Essonne a Viktorie Hažmuková zvítězila na turnaji U16 v Jablonci nad Nisou.

Kryštof došel do finále mezinárodního turnaje Tennis Europe kategorie 1 ve francouzkém Sainte-GenevieVe-Des-Bois, kde nestačil  na domácího Thea Papamalamise 6/4 3/6 3/6. Z dalších štvanických hráčů se prosadili Filip Hanzelín a Vojtěch Valeš postupem do čtvrtfinále čtyřhry.

essonne.jpg

Viki si na 19. ročníku turnaje Tennis Europe kategorie 2 Realsport Open v českém finálovém derby poradila s o dva roky mladší Terezou Valentovou 3/6 6/2 6/1.

viki.jpg

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky našich hráčů

  • Tenisový areál I.ČLTK Praha uzavřen

    V souvislosti s aktuálním Usnesením Vlády ČR je I.ČLTK Praha od 16.3.2020 uzavřen!

  • Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha

    Vážení členové klubu, dovolujeme si vás oslovit v situaci, kdy každý má jistě řadu starostí se svými blízkými i s organizací svého zaměstnání nebo podnikání. Ale vzhledem k tomu, že jsme mnohdy uvězněni ve svých domovech, jistě si najdete také trochu času na přečtení tohoto e-mailu.

  • Prague Open 2020 zrušen

    Vážení tenisoví příznivci, bohužel vám musíme oznámit, že z důvodu současné situace a na základě usnesení ATP a ITF je letošní ročník turnaje Prague Open na Štvanici je zrušen! Děkujeme za pochopení a podporu! Přejeme všem pevné zdraví! organizační výbor Prague Open 2020

Rychlý kontakt