I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Tipsport Elite Trophy ovládl černý tým
Úvodní strana » Články » Tipsport Elite Trophy ovládl černý tým

Tipsport Elite Trophy ovládl černý tým

V druhé polovině června nastoupily na pražské Štvanici proti sobě v hvězdném charitativním turnaji špičkové české tenistky.

V černém týmu se představily Karolína a Kristýna Plíškovy, Markéta Vondroušová, Karolína Muchová, Tereza Martincová a Nikola Bartůňková. Růžový tým pak reprezentovaly Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková, Jekatěrina Alexandrovova a Linda Fruhvirtová. Vítězem prvního klání se stal černý tým, když vyhrál v poměru 7:4. Na prvním turnaji Tipsport Elite Trophy se odehrálo 1283 bodů, což znamená, že zatím na dobrou věc poputuje 128 300 Kč. Další zápasy budou k vidění v I.ČLTK Praha v termínu 11.-13. července 2020. Více informací týkající se TV přenosu a možnosti zakoupení vstupenek naleznete na www.elitetrophy.cz.

Foto: Martin Sidorják

Výsledky našich hráčů

  • Letní tenisové kempy pro děti 2021

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tenisové kempy pro děti, a to opět každý týden. Přihlášky možné od března 2021. Více informací dále v článku.

  • Australian Open 2021

    Premiérová účast Karolíny Muchové v grandslamovém semifinále, Markéta Vondroušová zaznamenala senzační start do letošní sezóny.

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

Rychlý kontakt