I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Turnaj Prague Open 2019
Úvodní strana » Články » Turnaj Prague Open 2019

Turnaj Prague Open 2019


Advantage Cars Prague Open 2019
by MONETA Money Bank

 

Srdečně vás zveme na další ročník tradičního tenisového turnaje Advantage Cars Prague Open 2019 by MONETA Money Bank, který se koná ve dnech 22. – 28. července 2019 v areálu klubu I. ČLTK Praha na Štvanici. K vidění bude tradičně špičkový tenis. Můžete se těšit na kombinovaný turnaj mužů (ATP Challenger s dotací 43 tisíc EUR) a žen (ITF s dotací 60 tisíc USD). Jako na dlani tak budete mít širší světovou špičku v obou kategoriích i talentované hráče a hráčky z Česka a Slovenska. Vstup je tradičně zdarma.

Více informací naleznete na turnajovém webu zde

Výsledky našich hráčů

  • Štvanické finále na turnaji "A" mladších žákyň

    Dvě štvanické hráčky, Kateřina Kubíková a Sofie Jiráková, se probojovaly do finále "áčka" mladších žákyň v Hradci Králové. Ve finálovém duelu byla nakonec šťastnější Kubíková, která porazila svou spoluhráčku z týmu 6:1 2:6 6:2. Jiráková si spravila chuť ve čtyřhře, kterou ovládla spolu s Kristýnou Nikodymovou.

  • Kubíková ovládla sérii Czech - Polish Friendship Tour

    Série česko-polských turnajů Czech - Polish Friendship Tour 2024, které se zúčastnilo celkově 75 hráček z obou zemí, vyvrcholila finálový turnajem v Ostravě. Kateřina Kubíková ovládla část turnaje děvčat a stala se celkovou vítězkou celé série. V turnaji téměř nezaváhala. Jedinou třísetovou bitvu svedla se svou deblovou partnerkou Denisou Dudlovou, která v konečném pořadí celé série skončila na fantastickém druhém místě. Bronzovou příčku zaujala Beata Marešová.

Rychlý kontakt