I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva
Úvodní strana » Články » Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva

Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva

Ve druhé polovině srpna se dařilo štvanickým hráčkám na turnajích mladších žákyň konaných v TK Neridé a SK Tenis Tišnov.

V TK Neridé bojovala o titul ve dvouhře Eliška Forejtková, ve finále ale nestačila na první nasazenou Alenu Kovačkovou, které podlehla 5/7 3/6. Ve čtyřhře pak Eliška Forejtková s Barborou Veselou podlehly dvojici Alena Kovačková - Laura Samsonová 7/5 2/6 0/1.

V SK Tenis TIšnov pak zvítězila ve dvouhře první nasazená hráčka turnaje Victoria Bervid, když si ve finále poradila s Natalií Donald 6/3 2/6 6/3.

DSC_5956_.jpg

Victoria Bervid (Foto: Protenis.cz)

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky TK Neridé zde
Výsledky SK Tenis Tišnov zde

Výsledky našich hráčů

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

  • Lucie Hradecká bojovala v Linci o titul

    Olympijská medailistka Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou dokázaly úspěšně navázat na tři roky starou spolupráci a v rakouském Linci postoupily do finále.

  • Jonáš Forejtek porazil Marina Čiliče

    Devatenáctiletý Jonáš Forejtek překvapivě přehrál v 1. kole turnaje v Sofii při svém debutu na okruhu ATP osmého nasazeného Marina Čiliče z Chorvatska 6/3 6/2. Jonáš, který před turnajem uzavíral čtvrtou stovku, startoval v Bulharsku v hlavní soutěži na divokou kartu.

Rychlý kontakt