I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva
Úvodní strana » Články » Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva

Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva

Ve druhé polovině srpna se dařilo štvanickým hráčkám na turnajích mladších žákyň konaných v TK Neridé a SK Tenis Tišnov.

V TK Neridé bojovala o titul ve dvouhře Eliška Forejtková, ve finále ale nestačila na první nasazenou Alenu Kovačkovou, které podlehla 5/7 3/6. Ve čtyřhře pak Eliška Forejtková s Barborou Veselou podlehly dvojici Alena Kovačková - Laura Samsonová 7/5 2/6 0/1.

V SK Tenis TIšnov pak zvítězila ve dvouhře první nasazená hráčka turnaje Victoria Bervid, když si ve finále poradila s Natalií Donald 6/3 2/6 6/3.

DSC_5956_.jpg

Victoria Bervid (Foto: Protenis.cz)

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky TK Neridé zde
Výsledky SK Tenis Tišnov zde

Výsledky našich hráčů

  • Ing. PETR ŠIMŮNEK byl zvolen novým prezidentem klubu

    Vážení členové klubu, oznamujeme vám tímto, že dne 22.6.2022 rezignoval na funkci člena výboru a prezidenta klubu prof. Václav Klaus. Vykonával tuto funkci po dobu 11 let, zvolení prezidentem klubu proběhlo v době, kdy byl ještě zároveň v pozici prezidenta České republiky. Výbor klubu mu za tuto práci pro I.ČLTK Praha poděkoval a vyjádřil přání, aby prof. Václav Klaus zůstal i nadále čestným členem klubu, kterým se stal v roce 1993. Do devítičlenného výboru byl jednomyslně kooptován Mgr. Martin Šustr, který již 5 let vykonává funkci manažera pro správu areálu. Na své schůzi dne 14.7.2022 výbor I.ČLTK Praha zvolil novým prezidentem klubu Ing. Petra Šimůnka, který je již 32 let členem výboru, kde zastává také funkci ekonoma klubu a současně pak působí od roku 2014 v pozici viceprezidenta CTC (Centuries Tennis Clubs) se sídlem v Lausanne.

  • MONETA Tenisová extraliga 2021

    V polovině prosince 2021 byl sehrán další ročník tenisové extraligy, ve kterém se I.ČLTK Praha umístil na děleném třetím místě.

  • Markéta Vondroušová má stříbrnou olympijskou medaili z Tokia 2020

    Gratulujeme Markétě Vondroušové k zisku stříbrné medaile na Hrách XXXII. olympiády v Tokiu 2020! Tisková konference po jejím příletu se uskuteční v pondělí 2. srpna 2021 v 17:00 hodin v I.ČLTK Praha.

Rychlý kontakt