I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva
Úvodní strana » Články » Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva

Úspěchy našich hráček na turnajích A mladšího žactva

Ve druhé polovině srpna se dařilo štvanickým hráčkám na turnajích mladších žákyň konaných v TK Neridé a SK Tenis Tišnov.

V TK Neridé bojovala o titul ve dvouhře Eliška Forejtková, ve finále ale nestačila na první nasazenou Alenu Kovačkovou, které podlehla 5/7 3/6. Ve čtyřhře pak Eliška Forejtková s Barborou Veselou podlehly dvojici Alena Kovačková - Laura Samsonová 7/5 2/6 0/1.

V SK Tenis TIšnov pak zvítězila ve dvouhře první nasazená hráčka turnaje Victoria Bervid, když si ve finále poradila s Natalií Donald 6/3 2/6 6/3.

DSC_5956_.jpg

Victoria Bervid (Foto: Protenis.cz)

Gratulujeme k úspěchům!

Výsledky TK Neridé zde
Výsledky SK Tenis Tišnov zde

Výsledky našich hráčů

  • Oslavy 130 let klubu 22.7.2023 - fotogalerie

    Vážení členové, v sobotu 22.7.2023 proběhly v tenisovém areálu na Štvanici oslavy 130 založení našeho klubu I.ČLTK Praha. Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili odpoledního turnaje čtyřher i všem hostům, kteří přišli na následný slavnostní večer. Pod odkazem níže naleznete fotogalerii z celého dne oslav. Fotogalerie zde

  • Karolína Muchová ve finále Roland Garros 2023

    Hráčka I.ČLTK Praha Karolína Muchová si na pařížské antuce zahrála premiérové grandslamové finále. V souboji o titul nestačila na světovou jedničku Igu Šwiatekovou z Polska, které po téměř třech hodinách podlehla 2:6, 7:5 a 4:6.

Rychlý kontakt