I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Veronika Sekerková vyhrála turnaje Tennis Europe U12 ve Španělsku a Turecku
Úvodní strana » Články » Veronika Sekerková vyhrála turnaje Tennis Europe U12 ve Španělsku a Turecku

Veronika Sekerková vyhrála turnaje Tennis Europe U12 ve Španělsku a Turecku

Hráčka I.ČLTK Praha Veronika Sekerková vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe hráček do 12 let v turecké Antalyi.

Ve finále porazila Rusku Ruchkinu 6/3 6/3. Veronika vyhrála i turnaj ve Španělsku, kde ve finále porazila Francouzku Pop 6/0 6/1.

sekerkova.jpg

Gratulujeme k úspěchům!

Zdroj: cztenis.cz

Výsledky našich hráčů

  • Babolat NON Profi Cup 2022

    Vážení členové klubu, tenisová sezona je v plném proudu, a tak Vás i letos zveme k účasti v soutěži neprofesionálních hráčů v dvouhrách s názvem BABOLAT Non Profi Cup 2022. V průběhu letních měsíců máte možnost utkat se s ostatními členy štvanického klubu, porovnat své výkony a zabojovat o hlavní výhru v této soutěži, kterou je raketa Babolat EVO DRIVE. Titulární partner firma Babolat pak do soutěže věnovala i neméně hezkou cenu pro druhého hráče – tenisový bag Babolat RH X12 PURE DRIVE. Hráč na třetím místě pak ještě obdrží dvě plechovky míčů Babolat. Rozdělení do skupin či do pavouka bude upřesněno dle konečného počtu přihlášených hráčů či hráček. Detailnější informace naleznete zde. Přihlásit se můžete na recepci nebo na e-mailu sustr@cltk.cz nejpozději však do 29.5.2022 Následující den pak bude zveřejněn celkový počet přihlášených, určí se systém turnaje, tabulky budou vyvěšeny na nástěnce a soutěž bude zahájena. S pozdravem a přáním hezkého léta plného tenisu Martin Šustr + manage

  • MONETA Tenisová extraliga 2021

    V polovině prosince 2021 byl sehrán další ročník tenisové extraligy, ve kterém se I.ČLTK Praha umístil na děleném třetím místě.

Rychlý kontakt