Vidmanova vítězně na turnaji ITF W35 v Punta Cana
Darja Vidmanova opět prokázala stoupající výkonnost, tentokrát ovládla turnaji ITF žen v Dominikánské republice.
Již třetí vítězství v tomto roce na ženském okruhu ITF zaznamenala jedenadvacetiletá Dáša Vidmanova tento týden v Dominikánské republice. Na turnaji kategorie W35 s dotací 25 000 USD v Punta Cana ve finále zdolala ve třech setech Němku Alexandru Vecic. Po dvou titulech na menších turnajích W15 v Srbsku je toto zatím její největší úspěch. I díky tomuto triumfu se Dáša nyní pohybuje mezi nejlepšími 600 hráčkami světa na žebříčku WTA. Tento týden jí čeká na stejném místě ještě jeden turnaj, tak budeme držet place, aby byl stejně úspěšný.
Výsledky našich hráčů
Karolína Muchová ve finále Wimbledonu
Karolína Muchová postoupila po dramatické semifinálové bitvě proti Coco Gauff do finále Wimbledonu! V něm si v sobotu zahraje proti Lindě Noskové.
Karolína Muchová získala titul na WTA Premier 500 v Bad Homburgu
Karolína Muchová získala třetí titul v kariéře. Ve finále WTA 500 v Bad Homburgu přehrála Naomi Osaku.
Emily Bukalová zlatá na OH mládeže, Filip Wollner získal stříbro
Emily Bukalová a Filip Wollner zaznamenali velký úspěch na Olympiádě dětí a mládeže. Bukalová si z dvorců na pražské Spartě odváží zlatou medaili, Wollner získal stříbro.