I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Vyjádření podpory a dopis pana ministra sportovcům VICTORIA VSC
Úvodní strana » Články » Vyjádření podpory a dopis pana ministra sportovcům VICTORIA VSC

Vyjádření podpory a dopis pana ministra sportovcům VICTORIA VSC

I.ČLTK Praha je součástí Vysokoškolského sportovního centra MŠMT (VICTORIA) a jménem jeho ředitelky Lenky Kovářové posíláme dopis ministra školství Roberta Plagy.

Tímto jako I.ČLTK Praha děkujeme našemu resortnímu centru za podporu a spolupráci a věříme, že nejen tenisté, ale také všichni sportovci v blízké době navážou na své dosavadní úspěchy a budou moci brzy opět naplno trénovat a reprezentovat Českou republiku na mezinárodní úrovni!

dopis.jpg

Výsledky našich hráčů

  • Letní tenisové kempy pro děti 2021

    Tenisová škola I.ČLTK Praha by Babolat pořádá během letních prázdnin tenisové kempy pro děti, a to opět každý týden. Přihlášky možné od března 2021. Více informací dále v článku.

  • Australian Open 2021

    Premiérová účast Karolíny Muchové v grandslamovém semifinále, Markéta Vondroušová zaznamenala senzační start do letošní sezóny.

  • Areál I.ČLTK Praha UZAVŘEN

    Na základě usnesení Vlády ČR je od 18. prosince 2020 zakázáno sportování ve vnitřních prostorách, tenisové haly bohužel nevyjímaje. Uzavřeny jsou i veškeré ostatní vnitřní prostory, tedy šatny, fitness a wellness centrum. Hraní je povoleno pouze profesionálním hráčům, opět bez použití šaten. Tréninky závodního tenisu a tenisové školy jsou zrušeny! Děkujeme za pochopení! O aktuálních opatřeních Vás budeme informovat! S přáním pevného zdraví management klubu

Rychlý kontakt