I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Vyjádření podpory a dopis pana ministra sportovcům VICTORIA VSC
Úvodní strana » Články » Vyjádření podpory a dopis pana ministra sportovcům VICTORIA VSC

Vyjádření podpory a dopis pana ministra sportovcům VICTORIA VSC

I.ČLTK Praha je součástí Vysokoškolského sportovního centra MŠMT (VICTORIA) a jménem jeho ředitelky Lenky Kovářové posíláme dopis ministra školství Roberta Plagy.

Tímto jako I.ČLTK Praha děkujeme našemu resortnímu centru za podporu a spolupráci a věříme, že nejen tenisté, ale také všichni sportovci v blízké době navážou na své dosavadní úspěchy a budou moci brzy opět naplno trénovat a reprezentovat Českou republiku na mezinárodní úrovni!

dopis.jpg

Výsledky našich hráčů

  • Zahájení provozu I.ČLTK Praha pravděpodobně od čtvrtka 3.12.

    Dle aktuálních informací je opětovné zahájení provozu klubu plánováno na čtvrtek 3.12.2020 Otevřeny by měly být kurty v halách a v omezeném režimu i fitness centrum a restaurace. Další přidružená nařízení týkající se provozu budeme ještě upřesňovat. Rezervace na termíny od 3.12. můžete provádět již nyní na telefonním čísle 604 230 721, od čtvrtka již bude fungovat i recepce a její běžná pevná linka 222 316 317.

  • Lucie Hradecká bojovala v Linci o titul

    Olympijská medailistka Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou dokázaly úspěšně navázat na tři roky starou spolupráci a v rakouském Linci postoupily do finále.

  • Jonáš Forejtek porazil Marina Čiliče

    Devatenáctiletý Jonáš Forejtek překvapivě přehrál v 1. kole turnaje v Sofii při svém debutu na okruhu ATP osmého nasazeného Marina Čiliče z Chorvatska 6/3 6/2. Jonáš, který před turnajem uzavíral čtvrtou stovku, startoval v Bulharsku v hlavní soutěži na divokou kartu.

Rychlý kontakt