I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Výsledky našich hráčů
Úvodní strana » Články » Výsledky našich hráčů

Výsledky našich hráčů

Největší úspěchy hráčů I.ČLTK Praha za období květen - červen 2021.

Tereza Martincová v první světové stovce žebříčku WTA

Tereza Martincová upevňuje svou pozici ve světové stovce žebříčku WTA a aktuálně jí patří již 87. příčka. Při premiérové účasti v hlavní soutěži grandslamu postoupila Tereza do 2. kola Roland Garros, když v boji o postup do dalšího kola nestačila na Jessicu Pegula z USA 3:6, 3:6. Na turnajích WTA 250 v Birminghamu a Nottinghamu pak Tereza bojovala o postup do semifinále.

Tereza Martincova.jpg

Markéta Vondroušová úspěšně na Roland Garros

Markéta Vondroušová, aktuálně 40. hráčka světového žebříčku WTA, postoupila mezi nejlepších 16 hráček na Roland Garros. Markéta postupně vyřadila Estonku Kanepi, Francouzku Tan a Slovinku Herzog. V boji o postup do dalšího kola nestačila na Španělku Badosaovou 4:6, 6:3, 2:6.

Maki RG.jpg

Lucie Hradecká slaví v Birminghamu titul ve čtyřhře
Lucie Hradecká zvítězila ve čtyřhře společně s Marií Bouzkovou na turnaji WTA International v Birminghamu, když v boji o titul přehrály tunisko-australský pár Jabeur – Perez 6:4, 2:6, 10:8. Lucii aktuálně patří ve čtyřhře 29. příčka na žebříčku WTA.

Lucka.jpg

Karolína a Markéta úspěšně v Madridu

Na turnaji WTA Premier 1000 ve španělském Madridu se dařilo našich hráčkám užší tenisové špičky. Karolína Muchová postoupila ve dvouhře do čtvrtfinále, když si postupně poradila s Číňankou Wangovou, druhou hráčkou světa Japonkou Osakaovou a Řekyní Sakkariovou. Postupem mezi nejlepších osm hráček se Karolína posunula do elitní světové dvacítky, aktuálně jí patří 19. příčka na žebříčku WTA!

karolina.jpg

Markéta Vondroušová bojovala v Madridu o titul ve čtyřhře společně s Kristinou Mladenovic. Po setech 6:4 a 5:7 musel o vítězkách rozhodnout až rozhodující super tie-breaku, v němž česko-francouzský pár podlehl dvojici Fichman – Olmos 5:10.

Natálie Syrová získala titul v Hrádku

Natálie Syrová vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe hráček do 16 let v Hrádku nad Nisou. V českém finále porazila Alenu Kovačkovou 6:4, 6:3. Čtyřhru vyhrály Eliška Forejtková s Alenou Kovačkovou. V kategorii chlapců vyhráli čtyřhru Kryštof Švojgr a Filip Hanzelín.

syrova.jpg

Veronika Sekerová vítězně na turnajích tennis Europe

Veronika Sekerková vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe hráček do 12 let v Hrádku nad Nisou. Ve finále porazila Sofii Hettlerovou 6:3, 6:1. Veronika zvítězila také na mezinárodním turnaji Tennis Europe kategorie 1 ve slovinském Koperu. V českém finále znovu porazila Sofii Hettlerovou 6:3, 7:5. Veronika ovládla společně s Polkou Sybickou i turnaj ve čtyřhře.

veronika-sekerkova-1.jpg

Výsledky našich hráčů

  • Letní kempy 2023

    Tenisová škola I.ČLTK Praha zveřejnila termíny letních prázdninových kempů pro děti (dop. pro ročníky 2018-2014).

  • Ing. PETR ŠIMŮNEK byl zvolen novým prezidentem klubu

    Vážení členové klubu, oznamujeme vám tímto, že dne 22.6.2022 rezignoval na funkci člena výboru a prezidenta klubu prof. Václav Klaus. Vykonával tuto funkci po dobu 11 let, zvolení prezidentem klubu proběhlo v době, kdy byl ještě zároveň v pozici prezidenta České republiky. Výbor klubu mu za tuto práci pro I.ČLTK Praha poděkoval a vyjádřil přání, aby prof. Václav Klaus zůstal i nadále čestným členem klubu, kterým se stal v roce 1993. Do devítičlenného výboru byl jednomyslně kooptován Mgr. Martin Šustr, který již 5 let vykonává funkci manažera pro správu areálu. Na své schůzi dne 14.7.2022 výbor I.ČLTK Praha zvolil novým prezidentem klubu Ing. Petra Šimůnka, který je již 32 let členem výboru, kde zastává také funkci ekonoma klubu a současně pak působí od roku 2014 v pozici viceprezidenta CTC (Centuries Tennis Clubs) se sídlem v Lausanne.

Rychlý kontakt