I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Výsledky našich hráčů
Úvodní strana » Články » Výsledky našich hráčů

Výsledky našich hráčů

Největší úspěchy hráčů I.ČLTK Praha za období květen - červen 2021.

Tereza Martincová v první světové stovce žebříčku WTA

Tereza Martincová upevňuje svou pozici ve světové stovce žebříčku WTA a aktuálně jí patří již 87. příčka. Při premiérové účasti v hlavní soutěži grandslamu postoupila Tereza do 2. kola Roland Garros, když v boji o postup do dalšího kola nestačila na Jessicu Pegula z USA 3:6, 3:6. Na turnajích WTA 250 v Birminghamu a Nottinghamu pak Tereza bojovala o postup do semifinále.

Tereza Martincova.jpg

Markéta Vondroušová úspěšně na Roland Garros

Markéta Vondroušová, aktuálně 40. hráčka světového žebříčku WTA, postoupila mezi nejlepších 16 hráček na Roland Garros. Markéta postupně vyřadila Estonku Kanepi, Francouzku Tan a Slovinku Herzog. V boji o postup do dalšího kola nestačila na Španělku Badosaovou 4:6, 6:3, 2:6.

Maki RG.jpg

Lucie Hradecká slaví v Birminghamu titul ve čtyřhře
Lucie Hradecká zvítězila ve čtyřhře společně s Marií Bouzkovou na turnaji WTA International v Birminghamu, když v boji o titul přehrály tunisko-australský pár Jabeur – Perez 6:4, 2:6, 10:8. Lucii aktuálně patří ve čtyřhře 29. příčka na žebříčku WTA.

Lucka.jpg

Karolína a Markéta úspěšně v Madridu

Na turnaji WTA Premier 1000 ve španělském Madridu se dařilo našich hráčkám užší tenisové špičky. Karolína Muchová postoupila ve dvouhře do čtvrtfinále, když si postupně poradila s Číňankou Wangovou, druhou hráčkou světa Japonkou Osakaovou a Řekyní Sakkariovou. Postupem mezi nejlepších osm hráček se Karolína posunula do elitní světové dvacítky, aktuálně jí patří 19. příčka na žebříčku WTA!

karolina.jpg

Markéta Vondroušová bojovala v Madridu o titul ve čtyřhře společně s Kristinou Mladenovic. Po setech 6:4 a 5:7 musel o vítězkách rozhodnout až rozhodující super tie-breaku, v němž česko-francouzský pár podlehl dvojici Fichman – Olmos 5:10.

Natálie Syrová získala titul v Hrádku

Natálie Syrová vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe hráček do 16 let v Hrádku nad Nisou. V českém finále porazila Alenu Kovačkovou 6:4, 6:3. Čtyřhru vyhrály Eliška Forejtková s Alenou Kovačkovou. V kategorii chlapců vyhráli čtyřhru Kryštof Švojgr a Filip Hanzelín.

syrova.jpg

Veronika Sekerová vítězně na turnajích tennis Europe

Veronika Sekerková vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe hráček do 12 let v Hrádku nad Nisou. Ve finále porazila Sofii Hettlerovou 6:3, 6:1. Veronika zvítězila také na mezinárodním turnaji Tennis Europe kategorie 1 ve slovinském Koperu. V českém finále znovu porazila Sofii Hettlerovou 6:3, 7:5. Veronika ovládla společně s Polkou Sybickou i turnaj ve čtyřhře.

veronika-sekerkova-1.jpg

Výsledky našich hráčů

  • Dmitrij Pšeničný ovládl domácí turnaj starších žáků

    Hráč I.ČLTK Praha, Dmitrij Pšeničný, zvítězil na turnaji ČTS třídy "A" starších žáků, který se odehrál od 26. do 29. ledna na domácí půdě na Štvanici. Letos čtrnáctiletý hráč porazil v napínavém finálovém duelu prvního nasazeného Davida Drlíka z TK PRECHEZA Přerov 4:6 6:4 6:2. Do semifinále se probojoval další hráč I.ČLTK Praha, Marek Šmejcký.

  • Tenisová škola Markéty Vondroušové pořádá letní tenisové kempy 2024

    Termíny kempů: 1. termín … 8. – 12. července 2024 2. termín ... 15. - 19. července 2024 3. termín … 29. července - 2. srpna 2024 4. termín … 12. - 16. srpna 2024 5. termín … 26. – 30. srpna 2024 Obsah a program: kempy jsou založeny na tenisovém tréninku pod vedením profesionálních trenérů I. ČLTK Praha a jsou určeny pro děti od cca 5 do 9 let (věkové kategorie minitenis, střední kurt a babytenis) Více informací a přihlášky: od března 2024 Kontaktní osoba: Mgr. Jan Pecha, Ph.D. mobil: 721 663 118 e-mail: pecha@cltk.cz

  • Kateřina Kubíková ve finále áčka mladších žákyň

    Kateřina Kubíková bojovala o titul na turnaji ČTS třídy "A" mladších žákyň ve Vitality Slezsko. Štvanická talentovaná hráčka se dostala až do finále, kde byla nad její síly Kristýna Nikodymová. Po boku Beaty Marešová pak ovládla Kateřina čtyřhru. Ke skvělému výsledku gratulujeme!

Rychlý kontakt