I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Co nabízíme » Golfový simulátor
Úvodní strana » Co nabízíme » Golfový simulátor

Golfový simulátor

IMG_9318.jpg

Full swing golfový simulátor je Vám k dispozici celoročně ať už pro simulaci hry na mnoha světových hřištích, tak pro trénink golfového švihu na driving range.
Možné je i využití simulátoru pro trénink s profesionálním trenérem.

Simulátor byl v roce 2020 kompletně zrenovován, byl nahrán nový software s širší nabídkou hřišť, pořízen byl také nový projektor, rohože atd.

Cena pronájmu: 320 Kč / hod
Pro členy klubu platí sleva 25%, tedy 240 Kč / hod

 

 

Výsledky našich hráčů

  • Letní kempy 2023

    Tenisová škola I.ČLTK Praha zveřejnila termíny letních prázdninových kempů pro děti (dop. pro ročníky 2018-2014).

  • Ing. PETR ŠIMŮNEK byl zvolen novým prezidentem klubu

    Vážení členové klubu, oznamujeme vám tímto, že dne 22.6.2022 rezignoval na funkci člena výboru a prezidenta klubu prof. Václav Klaus. Vykonával tuto funkci po dobu 11 let, zvolení prezidentem klubu proběhlo v době, kdy byl ještě zároveň v pozici prezidenta České republiky. Výbor klubu mu za tuto práci pro I.ČLTK Praha poděkoval a vyjádřil přání, aby prof. Václav Klaus zůstal i nadále čestným členem klubu, kterým se stal v roce 1993. Do devítičlenného výboru byl jednomyslně kooptován Mgr. Martin Šustr, který již 5 let vykonává funkci manažera pro správu areálu. Na své schůzi dne 14.7.2022 výbor I.ČLTK Praha zvolil novým prezidentem klubu Ing. Petra Šimůnka, který je již 32 let členem výboru, kde zastává také funkci ekonoma klubu a současně pak působí od roku 2014 v pozici viceprezidenta CTC (Centuries Tennis Clubs) se sídlem v Lausanne.

Rychlý kontakt