I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Češky získaly stříbro na MS družstev do 16 let v Orlandu
Úvodní strana » Články » Češky získaly stříbro na MS družstev do 16 let v Orlandu

Češky získaly stříbro na MS družstev do 16 let v Orlandu

Na konci září proběhlo v krásném novém areálu národního tenisového centra v americkém Orlandu Mistrovství světa družstev hráčů do 16 let.

České dívky se na toto mistrovství kvalifikovaly z druhého místa na Mistrovství Evropy. První hrací den české juniorky porazily tým Francouzek 2:1, v dalším utkání přehrály Číňanky 3:0, ve třetím zápase ve skupině Češky vybojovaly výhru nad Argentinou 2:1, a zajistily si tak postup ze skupiny do čtvrtfinále.

2019-cr-u16-orlando.jpg

V prvním kole PLAY OFF Češky porazily družstvo Thajska 2:0, v semifinále Rusky 2:1, ale ve finále nakonec nestačily na Američanky 1:2. V barvách českého týmu se z našeho klubu představili Darja Viďmanova a trenér Daniel Vaněk.

Gratulujeme k úspěchu!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

  • Přihlášky na Halový přebor Prahy žen

    Vážení sportovní přátelé, Vzhledem k brzkému termínu Přeboru Prahy žen v hale (9. – 11. 11. 19) nebude možno se přihlašovat přes Informační systém ČTS. Proto je možno se přihlašovat již nyní přes pana Ladislava Kleina Mail: ladislav.klein@cztenis.cz Telefon: 601 02 60 53

  • Zpoždění při stavbě hal 2019

    Vážení členové, z důvodu nepříznivého počasí se bohužel protahuje výstavba hal v našem areálu a začátek zimní sezony některých hal se tak bohužel posouvá. Zpoždění nabírá především závěrečná stavba přetlakové trojhaly na kurtech 2,3,4. Původní termín otevření byl 14.10. a již nyní je jasné, že to bude minimálně o pár dní později. Do již fungujících hal se tak musí skloubit požadavky na hraní jak závodních, tak rekreačních hráčů a ne vždy je možné vyhovět všem. Omlouvám se za tyto nepříjemnosti a předem děkujeme za pochopení a toleranci při případných přesunech hodin či menší nabídce volných kurtů. S pozdravem Management klubu

  • Amélie Šmejkalová ve finále Tennis Europe Junior Masters do 14 let

    Amélie Šmejkalová došla do finále turnaje Tennis Europe Junior Masters do 14 let v italském Reggio Calabria.

Rychlý kontakt