I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

222 316 317

Úvodní strana » Články » Lukáš Velík a Marek Pazdera v Rakovníku vítězně
Úvodní strana » Články » Lukáš Velík a Marek Pazdera v Rakovníku vítězně

Lukáš Velík a Marek Pazdera v Rakovníku vítězně

Na konci dubna se na turnaji Tennis Europe do 14 let kategorie 2 Wilson Cup v Rakovníku dařilo štvanickým hráčům. Lukáš Velík zvítězil ve dvouhře a Marek Pazdera ve čtyřhře.

Lukáš Velík, aktuálně 17. hráč žebříčku Tennis Europe do 14 let, postoupil do finále bez ztráty setu, kde po třísetové bitvě přehrál prvního nasazeného Španěla Giersiepena 6/2 6/7 6/3.

Marek Pazdera s Petrem Brunclíkem pak vyhráli celý turnaj, když v boji o titul porazili první nasazený nizozemský pár turnaje Forger- Rietkerk 6/4 6/7 10/2.

Gratulujeme k úspěchům!

Kompletní výsledky naleznete zde

Výsledky našich hráčů

  • Přihlášky na Halový přebor Prahy žen

    Vážení sportovní přátelé, Vzhledem k brzkému termínu Přeboru Prahy žen v hale (9. – 11. 11. 19) nebude možno se přihlašovat přes Informační systém ČTS. Proto je možno se přihlašovat již nyní přes pana Ladislava Kleina Mail: ladislav.klein@cztenis.cz Telefon: 601 02 60 53

  • Zpoždění při stavbě hal 2019

    Vážení členové, z důvodu nepříznivého počasí se bohužel protahuje výstavba hal v našem areálu a začátek zimní sezony některých hal se tak bohužel posouvá. Zpoždění nabírá především závěrečná stavba přetlakové trojhaly na kurtech 2,3,4. Původní termín otevření byl 14.10. a již nyní je jasné, že to bude minimálně o pár dní později. Do již fungujících hal se tak musí skloubit požadavky na hraní jak závodních, tak rekreačních hráčů a ne vždy je možné vyhovět všem. Omlouvám se za tyto nepříjemnosti a předem děkujeme za pochopení a toleranci při případných přesunech hodin či menší nabídce volných kurtů. S pozdravem Management klubu

  • Amélie Šmejkalová ve finále Tennis Europe Junior Masters do 14 let

    Amélie Šmejkalová došla do finále turnaje Tennis Europe Junior Masters do 14 let v italském Reggio Calabria.

Rychlý kontakt