I. Český Lawn - Tennis Klub Praha

telefon

608 974 974

Úvodní strana » Články » Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha
Úvodní strana » Články » Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha

Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha

Vážení členové klubu, 

dovolujeme si vás oslovit v situaci, kdy každý má jistě řadu starostí se svými blízkými i s organizací svého zaměstnání nebo podnikání. Ale vzhledem k tomu, že jsme mnohdy uvězněni ve svých domovech, jistě si najdete také trochu času na přečtení tohoto e-mailu.

Vedení klubu se v těchto dnech musí zabývat zcela závažnou otázkou, a tou je   naplnění plánovaného rozpočtu, jenž ve svých důležitých položkách počítá s příjmy, na které jsou současně navázané i stálé a pravidelné platby (především energetické závazky a mzdy stálých pracovníků i OSVČ). Těmi jsou především členské příspěvky a tréninkové poplatky závodních hráčů. Proto se na všechny členy klubu obracíme s naléhavou prosbou o rychlé uhrazení členských příspěvků pro rok 2020. Chápeme, že v této chvíli nikdo neví, kdy se na naše kurty v plném rozsahu vrátíme, proto považujte tuto výzvu spíše jako apel na sounáležitost se svým klubem ve chvíli, kdy hrozí těžké ekonomické dopady na jeho chod. Co vám v této chvíli můžeme jednoznačně slíbit je připravenost venkovních kurtů na oficiální začátek letní sezóny ke dni 15.dubna.

Tato výzva platí velmi naléhavě i pro naše závodní hráče, ať už dospělé profesionály, nebo rodiče nezletilých juniorů a žáků. Chcete-li, aby o vás a vaše děti bylo i nadále kvalitně postaráno, očekáváme i od vás zaplacení členských příspěvků a tréninkových poplatků do 31.března. 

Všichni členové managementu klubu (za sekretariát Martina Plocová, za závodní tenis Petr Vaníček, za tenisovou školu Jan Pecha a z pozice manažerů Martin Šustr a Vladislav Šavrda) jsou vám denně k dispozici na telefonech i e-mailech a připraveni s vámi projednat veškeré problémy.

Za výbor klubu a management všem přeji brzký návrat do normálních poměrů a do svého klubu.

Vladislav Šavrda, manažer klubu

Seznam kontaktů:
Martina Plocová, sekretariát: plocova@cltk.cz / 604 230 721
Petr Vaníček, sportovní ředitel: pevanicek@seznam.cz / 739 220 233
Jan Pecha, vedoucí trenér tenisové školy: pecha@cltk.cz / 721 663 118
Martin Šustr, manažer správy areálu: sustr@cltk.cz / 724 432 073

Výsledky našich hráčů

  • Dmitrij Pšeničný ovládl domácí turnaj starších žáků

    Hráč I.ČLTK Praha, Dmitrij Pšeničný, zvítězil na turnaji ČTS třídy "A" starších žáků, který se odehrál od 26. do 29. ledna na domácí půdě na Štvanici. Letos čtrnáctiletý hráč porazil v napínavém finálovém duelu prvního nasazeného Davida Drlíka z TK PRECHEZA Přerov 4:6 6:4 6:2. Do semifinále se probojoval další hráč I.ČLTK Praha, Marek Šmejcký.

  • Tenisová škola Markéty Vondroušové pořádá letní tenisové kempy 2024

    Termíny kempů: 1. termín … 8. – 12. července 2024 2. termín ... 15. - 19. července 2024 3. termín … 29. července - 2. srpna 2024 4. termín … 12. - 16. srpna 2024 5. termín … 26. – 30. srpna 2024 Obsah a program: kempy jsou založeny na tenisovém tréninku pod vedením profesionálních trenérů I. ČLTK Praha a jsou určeny pro děti od cca 5 do 9 let (věkové kategorie minitenis, střední kurt a babytenis) Více informací a přihlášky: od března 2024 Kontaktní osoba: Mgr. Jan Pecha, Ph.D. mobil: 721 663 118 e-mail: pecha@cltk.cz

  • Kateřina Kubíková ve finále áčka mladších žákyň

    Kateřina Kubíková bojovala o titul na turnaji ČTS třídy "A" mladších žákyň ve Vitality Slezsko. Štvanická talentovaná hráčka se dostala až do finále, kde byla nad její síly Kristýna Nikodymová. Po boku Beaty Marešová pak ovládla Kateřina čtyřhru. Ke skvělému výsledku gratulujeme!

Rychlý kontakt